(تصاویر) فروش قصر خانوادگی به قیمت یک یورو!

به گزارش تنها پیامک، ارنست آگوستِ پدر، پرنسِ هانوفر، ادعا کرده که پسرش بدون اطلاع او اموال خانوادگی را تصاحب کرده است. پسر که او نیز ارنست آگوست نام دارد قصری با معماری گوتیک 135 اتاقه ای را که در سال 1867 در نیدرزاکسن ساخته شده، به قیمت یک یورو فروخته است.

(تصاویر) فروش قصر خانوادگی به قیمت یک یورو!

به گزارش خبرنگاران، بی بی سی نوشت: دادگاه تایید کرده که این ملک در کنار بخش دیگری از اموال خانوادگی بین سال های 2004 تا 2007 از پدر به پسر منتقل شده بوده است. اما نگهداری از این قصر قدیمی برای پسر هزینه زیادی داشت. هزینه بازسازی این قصر حدود 27 میلیون یورو تخمین زده شده.

از این رو ارنست آگوست پسر در سال 2018 اظهار داشت که قصر را به قیمت سمبولیک یک یورو به فروش می گذارد تا برای عموم مردم منطقه به عنوان یک بنای تاریخی حفظ شود. مجلس آلمان وعده داده که 13/6 میلیون یورو به بازسازی این قصر کمک کند.

اما تصمیم پسر به مذاق پدر خوش نیامده است او شکایتش را به دادگاه برده و گفته است که پسرش در دوره های مختلف تلاش کرده که اموال خانوادگی را پنهان از چشم پدر بالا بکشد. اموالی که در دادخواست دادگاه لیست شده شامل نقاشی ها و مجسمه ها و مبل های لوکسی است که در کتابخاننه هرتزوگ آگوست در ولفلبوتل و موزه تاریخی هانوفر نگهداری می شوند.

ارنست پسر گفته است که ادعا های پدرش بی اساس است و انتقال قصر به مقامات محلی نیدرزاکسن مراحل قانونی را طی کرده است.

خانواده ارنست آگوست ثروت عظیمی دارد و در سال 2005 بخشی از مجموعه های تحت اختیار این خانواده به قیمت 44 میلیون یورو در حراج کریستی فروخته شد.

ارنست آگوست پدر همسر پرنسس موناکو و خویشاوند دور ملکه الیزابت دوم است.

منبع: فرارو
انتشار: 8 فروردین 1400 بروزرسانی: 8 فروردین 1400 گردآورنده: 0nlysms.ir شناسه مطلب: 1541

به "(تصاویر) فروش قصر خانوادگی به قیمت یک یورو!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "(تصاویر) فروش قصر خانوادگی به قیمت یک یورو!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید