دنی آلوز: به میلان می رفتم هم یک ستاره می شدم

به گزارش تنها پیامک، دفاع راست سابق بارسلونا می گوید اگر به تیم فوتبال میلان هم می پیوست موفقیت هایش را تداوم می بخشید.

دنی آلوز: به میلان می رفتم هم یک ستاره می شدم

با ما همراه باشید و با تور ایتالیا از به بهترین کشور اروپا سفر کنیم و در شهرهای ونیز، فلورانس و رم بگردیم و بناهای تاریخی این کشور تاریخی را از نزدیک ببینیم.

به گزارش خبرنگاران، تنها تجربه دنی آلوز از فوتبال ایتالیا، یک فصل حضور او در تیم فوتبال یوونتوس بوده است هرچند به نظر می رسد که او به سمت یکی از رقبای اصلی این تیم گرایش دارد.

آلوز 37 ساله که پس از ترک پاری سن ژرمن به کشورش برزیل برگشته و برای تیم سائوپائولو بازی می نماید، با 40 جامی که در تیم های مختلف دوران بازیگری اش کسب نموده یکی از پرافتخارترین بازیکنان دنیای فوتبال محسوب می گردد. او در لالیگا به همراه بارسلونا، در ایتالیا برای یوونتوس در فرانسه برای پاری سن ژرمن بازی کرد و سال گذشته به 17 سال دوران بازیگری اش در اروپا انتها داد. با این حال به نظر می رسد که او همچنان خودش را از نظر کیفی هنوز در حد و اندازه بازی در سطح اول فوتبال اروپا می بیند چرا که در مصاحبه جدیدش مدعی شده که می توانست به جای برزیل به ایتالیا برود و دوران بازیگری اش را در این کشور ادامه دهد.

آلوز در گفت و گو با یک شبکه رادیویی در اسپانیا در پاسخ به این سوال که آیا همچنان می توانست به بازی در اروپا ادامه دهد گفت: من اگر (به جای رفتن به برزیل) به میلان امروزی می رفتم هم در آن یک ستاره بودم. سن فقط یک عدد است و من هنوز می خواهم در بازی هایم بجنگم. قبل از این، من در هر بازی 12 کیلومتر می دویدم اما الان می دانم که کار عاقلانه این است که هشت کیلومتر بدوم اما مفید بدوم. با این حال من از یک چیز مطمئنم؛ اینکه نمی خواهم از بودن در زمین بازی احساس شرمندگی کنم. زمانی که احساس کنم دیگر کاری از دستم ساخته نیست، بازنشسته می شوم.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 4 مرداد 1399 بروزرسانی: 26 آبان 1399 گردآورنده: 0nlysms.ir شناسه مطلب: 1037

به "دنی آلوز: به میلان می رفتم هم یک ستاره می شدم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دنی آلوز: به میلان می رفتم هم یک ستاره می شدم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید