سانس های 1 و 2 برای منتقدان و اهالی رسانه

به گزارش تنها پیامک، تهران (پانا) - فردا در نخستین روز چهلمین جشنواره فیلم فجر، اکران 2 فیلم سینمایی در 4 سانس و نشست خبری این فیلم ها برگزار خواهد شد.

سانس های 1 و 2 برای منتقدان و اهالی رسانه

به گزارش مرکز اطلاع رسانی روابط عمومی جشنواره فیلم فجر، در روز اول نمایش آثار سینمایی چهلمین دوره جشنواره فیلم فجر در خانه جشنواره (دوشنبه 11 بهمن) علاوه بر اکران 2 فیلم سینمایی بیرو ساخته مرتضی علی عباس میرزایی و مرد بازنده محمدحسین مهدویان، نشست خبری این دو فیلم برگزار خواهد شد.

ساعت برگزاری این رویدادها در روز اول به شرح زیر است: در بخش سودای سیمرغ، ابتدا فیلم بیرو به کارگردانی مرتضی علی عباس میرزایی و تهیه کنندگی مجید برزگر در سانس اول ساعت 13:00 در سالن اصلی به اکران گذاشته می شود.

همچنین نشست خبری فیلم سینمایی بیرو با حضور عوامل فیلم ساعت 15:00 در سالن سعدی برگزار خواهد شد.

در ساعت 16:00 فیلم سینمایی مرد بازنده به کارگردانی محمدحسین مهدویان و تهیه کنندگی امیر بنان و کامران حجازی در سالن اصلی به مدت 128 دقیقه اکران خواهد شد و نشست رسانه ای این فیلم ساعت 18:30 در سالن سعدی برپا می شود.

همچنین فیلم سینمایی بیرو ویژه سایر میهمانان، قرار است در دومین سانس نمایش روز اول ساعت 19:15 به مدت 105 دقیقه در سالن اصلی به نمایش درآید.

ساعت 21:30 نیز در سالن اصلی و در بخش سودای سیمرغ، فیلم سینمایی مرد بازنده به کارگردانی محمدحسین مهدویان به مدت 128 دقیقه در سانس آخر اکران خواهد شد.

خاطرنشان می شود سانس های اول و دوم نمایش آثار بخش سودای سیمرغ مختص منتقدان و اهالی رسانه و سانس های سوم و چهارم مختص سایر مهمانان خواهد بود.

گفتنی است نشست های مختلف بخش فرهنگی اعم از نشست های تخصصی، نشست های دانش سینما، شب اندیشمندان- نکوداشت سینماگران و نشست آثار گنجینه از روز سه شنبه 12 بهمن ماه [روز دوم خانه جشنواره] برگزار خواهد شد.

جشنواره چهلم در خانه جشنواره از فردا دوشنبه 11 بهمن و در سینماهای مردمی از سه شنبه 12 بهمن آغاز خواهد شد.

منبع: خبرگزاری پانا
انتشار: 2 خرداد 1401 بروزرسانی: 2 خرداد 1401 گردآورنده: 0nlysms.ir شناسه مطلب: 2973

به "سانس های 1 و 2 برای منتقدان و اهالی رسانه" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سانس های 1 و 2 برای منتقدان و اهالی رسانه"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید