ضرغامی: همه فعالان حوزه گردشگری برای استقبال از نوروز آماده هستند

به گزارش تنها پیامک، وزیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی با بیان اینکه همه فعالان حوزه سفر و گردشگری برای استقبال از نوروز آماده هستند، گفت: ماهیت سفر این است که حال مردم عوض گردد، اکنون مردم حال خوبی ندارند و سفر فرصتی است تا حال مردم خوب گردد.

ضرغامی: همه فعالان حوزه گردشگری برای استقبال از نوروز آماده هستند

میراث آریا: سیدعزت الله ضرغامی وزیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی روز چهارشنبه - چهارم اسفندماه - در پنجاهمین نشست ستاد مرکزی هماهنگی خدمات سفر که در سالن فجر این وزارتخانه برگزار گردید، بر اهمیت هماهنگی مستمر و لحظه به لحظه با ستاد کرونا و وزارت بهداشت در نوروز 1401 تاکید نمود.

وزیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی با اشاره به اینکه سال جاری اولین کارنامه دولت مردمی در حوزه سفر است، اضافه کرد: محدودیت دوساله سفر به علت شیوع کرونا موجب شده که سال جاری مردم از فرصت نوروز برای سفر استفاده نمایند و باید برای سونامی سفر آمادگی کامل داشته باشیم.

وی به اهمیت هماهنگی مستمر و لحظه به لحظه با ستاد کرونا و وزارت بهداشت تاکید نمود و گفت: با توجه به تصمیمات ستاد کرونا و بر اساس شرایط زمانی، منطقه ای و سطح محدودیت ها تصمیمات لحظه ای صورت می گیرد.

سفر لذت بخش و سرگرم نماینده ای برای خانواده ها فراهم می کنیم

ضرغامی گفت: ماهیت سفر برای این است که حال مردم عوض گردد. مردم حال خوبی ندارند و سفرفرصتی است تا حال مردم خوب گردد. این مهم است و کار ما در این زمینه بسیار حساس است. خدماتی که به مردم می دهیم باید رضایت مندی ایجاد کند تا از سفرشان لذت ببرند. در کنار مقصد، طول راستا هم جزوسفر است.

وزیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی اعلام کرد: ستاد هماهنگی خدمات سفر پر قدرت است، همه بازیگران اصلی سفر و حوزه گردشگری نیز آماده هستند. در این مدت باید دائما ظرفیت های پنهان را بشناسیم و به موقع به کار گیریم. با هماهنگی که ایجاد شده بتوانیم سفرلذت بخش و سرگرم نماینده ای برای خانواده ها فراهم کنیم.

وی تاکید نمود: مسئله اصلی وزارتخانه ما نوروز است. سمینارهای مختلفی برگزار کردیم، ستاد نوروز در این وزارتخانه تشکیل شده است.

منبع: توریسم آنلاین
انتشار: 28 اردیبهشت 1401 بروزرسانی: 28 اردیبهشت 1401 گردآورنده: 0nlysms.ir شناسه مطلب: 2490

به "ضرغامی: همه فعالان حوزه گردشگری برای استقبال از نوروز آماده هستند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ضرغامی: همه فعالان حوزه گردشگری برای استقبال از نوروز آماده هستند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید