طلاق مایلی سایرس و لیام همسورث؛ زوج زیبا در ایستگاه آخر

به گزارش تنها پیامک، خبرنگاران: بالاخره ازدواج مایلی سایرس و لیام همسورث به طور رسمی و قانونی پایان یافت. قاضی پرونده، در هفته ای که گذشت، مدارک طلاقشان را امضا کرد. وکیل مشهور طلاق، لارا ویسر، که تا به امروز پرونده طلاق بسیاری از سلبریتی های زن را در دست داشته، پرونده این مورد را نیز برعهده گرفته بود.

طلاق مایلی سایرس و لیام همسورث؛ زوج زیبا در ایستگاه آخر

البته باوجود اینکه روال طلاق پیش رفت، دادگاه اعلام کرده که این زوج، به طور رسمی تا 22 فوریه 2020 مجرد نخواهند بود و در شرایط تاهل قانونی باقی می مانند.

مایلی و لیام، توافقاتی را با یکدیگر انجام دادند تا بتوانند برای انجام مراحل نهایی طلاقشان به رضایتی دوطرفه برسند.

یکی از منابع نزدیک به لیام همسورث در اینباره گفت که: اکنون که لیام و مایلی به صورت قانونی از یکدیگر جدا شده اند و تمامی این داستان ها را پشت سر گذاشته اند، هردوی آن ها به آرامش رسیده اند. این پرونده طلاق، چندان پیچیده نبود، زیرا طلاقی توافقی بود و وکلا پرونده را مدیریت می کردند. درآمد های آن ها حتی در دوران ازدواجشان جداگانه بود و همین مسئله به سهولت طلاقشان کمک می کرد. هردوی این زوج کاملا آماده جدایی بودند و هر تلاشی لازم بود را انجام دادند. آن ها از بستن پرونده این بخش از زندگیشان شاد هستند.

با وجود اینکه سه هفته از خبر طلاق لیام و مایلی گذشته بود، اما تا چند روز پیش که خبر نهایی شدن پرونده طلاق منتشر شود، طرفداران این زوج، خبری دریافت نکرده بودند. دادگاه طلاق اعلام کرده بود تا وقتی که لیام همسورث، فهرست تمامی اموالش را به مایلی و دادگاه ارائه ندهد، پرونده، تکمیل نخواهد شد و از آنجا که لیام تا به امروز این کار را انجام نداده بود، دادگاه، او را ملزم کرد که حتما در تاریخ 21 ژانویه 2020 در دادگاه حاضر شود و احتمالا جریمه ای نیز باید بپردازد.

همانطور که به یاد دارید، لیام همسورث در آگوست سال 2019، پس از گذشت کمتر از یک سال از ازدواجش با مایلی سایرس، فرم طلاق را پر کرد. همسورث در فرم طلاق، علت جدایی را تفاوت های وفق ناپذیر بیان نمود. این دادگاه و دادگاه بازی ها دو هفته پس از این مسئله رخ داد که لیام و مایلی، برای اولین بار گفتند که ازدواجشان به سرانجام رسیده و قصد جدایی دارند.

نماینده مایلی سایرس به خبرگزاری ها گفت: لیام و مایلی بر سر جدایی با یکدیگر توافق کردند. این زوج به این نتیجه رسیده اند که درحال حاضر، بهترین کار برای آن ها جدایی از یکدیگر و تمرکز برروی زندگی شخصی و حرفه شان است. آن ها سرپرستی حیواناتشان را به طور مشترک قبول کرده اند، اما قرار است که حیوانات مشترکشان نزد مایلی بمانند. لطفا به حریم خصوصی آن ها احترام بگذارید.

کمی پس از اینکه اخبار طلاق زوج منتشر شد، مایلی با کیتلین کارتر به تعطیلات رفت و با او وقت گذراند. چند هفته بعد، تصاویری از مایلی درکنار کودی سیمپسون در خبرگزاری ها منتشر شد. پس از اینکه شایعات خبر جدایی مایلی و لیام بیش از پیش منتشر شد، کودی سیمپسون، موزیسین 22 ساله استرالیایی، واضحا گفت که با مایلی در رابطه است.

البته تنها مایلی نیست که با قضیه جدایی اش کنار آمده است؛ اخیرا شایعاتی پیرامون رابطه رمانتیک لیام همسورث و مدیسون براون منتشر شده است. هرچند که این دو سلبریتی؛ صحبتی در اینباره نکرده اند.

هفته پیش نیز لیام همسورث و گابریلا بروکز با یکدیگر دیده شده اند و بنابراین شایعاتی درمورد رابطه این دو سلبریتی بر سر زبان ها افتاده است.

منبع: eonline

منبع: برترین ها
انتشار: 10 شهریور 1399 بروزرسانی: 5 مهر 1399 گردآورنده: 0nlysms.ir شناسه مطلب: 1115

به "طلاق مایلی سایرس و لیام همسورث؛ زوج زیبا در ایستگاه آخر" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "طلاق مایلی سایرس و لیام همسورث؛ زوج زیبا در ایستگاه آخر"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید