تور ارزان اروپا: قوانین امنیت سایبری تازه اتحادیه اروپا برای نهادهای زیرمجموعه

به گزارش تنها پیامک، به گزارش خبرنگاران به نقل از رویترز، دلیل این درخواست افزایش حملات سایبری علیه کشورهای عضو اتحادیه اروپاست که می تواند فعالیت های کلیدی را در این کشورها مختل کند و موجب سرقت اطلاعات حساس گردد.

تور ارزان اروپا: قوانین امنیت سایبری تازه اتحادیه اروپا برای نهادهای زیرمجموعه

با ما سفر کنید و با تور ارزان اروپا از قاره سبز اروپا دیدن کنید و با دریافت خدمات ویزای شینگن از گردش به دور اروپا لذت ببرید.

این پیشنهاد بخشی از یک بسته پیش نویس قوانین تهیه شده به وسیله اتحادیه اروپا به نام مقررات امنیت سایبری است که در قالب آن یک هیأت امنیت سایبری برای نظارت بر اجرای قوانین نو تشکیل خواهد شد.

یوهانس هان، کمیسر بودجه اتحادیه اروپا در بیانیه ای در این مورد گفت: در یک محیط متصل، یک حادثه امنیت سایبری می تواند کل سازمان ما را تحت تأثیر قرار دهد. به همین علت است که ایجاد یک سپر قوی در برابر تهدیدات سایبری و حوادثی که می تواند ظرفیت اقدام ما را مختل کند، بسیار مهم است.

بر اساس این پیش نویس قوانین، همه نهادها، ارگان ها و آژانس های اتحادیه اروپا باید خطرات امنیت سایبری را شناسایی نمایند، برنامه ای برای بهبود امنیت سایبری خود تنظیم نمایند، ارزیابی های منظم انجام دهند و جزئیات مربوط به حوادث را به اشتراک بگذارند.

کمیسیون بعلاوه مقرراتی موسوم به امنیت اطلاعات را پیشنهاد نموده که مجموعه ای از قوانین و استانداردها را برای همه نهادهای اتحادیه اروپا فراهم می نماید.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 30 اردیبهشت 1401 بروزرسانی: 30 اردیبهشت 1401 گردآورنده: 0nlysms.ir شناسه مطلب: 2663

به "تور ارزان اروپا: قوانین امنیت سایبری تازه اتحادیه اروپا برای نهادهای زیرمجموعه" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تور ارزان اروپا: قوانین امنیت سایبری تازه اتحادیه اروپا برای نهادهای زیرمجموعه"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید