مراسم عروسی بدون حضور عروس و داماد، هزینه سنگین برای آش پشت پا!

به گزارش تنها پیامک، به گزارش خبرنگاران، شاهکار جدید کمیته فرهنگی فدراسیون فوتبال در راه است: برگزاری مراسم بدرقه بدون حضور تیم ملی. درست مثل برگزاری مراسم عروسی بدون حضور عروس و داماد! یا مراسم عقد بدون حضور یکی از طرفین! یک نوآوری جدید در فدراسیون پنج ستاره برای صرف هزینه های میلیونی!

مراسم عروسی بدون حضور عروس و داماد، هزینه سنگین برای آش پشت پا!

غلامحسین زمان آبادی گفته است: موافقت مهدی تاج را گرفتیم که یک مراسم بدرقه در تهران با حضور مسئولان و پیشکسوتان برگزار کنیم و در آن مراسم از سرود هواداری تیم ها، سرود تیم ملی فوتبال ایران، قالی مربوط به جام ملت های آسیا و یک قالی برای تشکر از کی روش رونمایی کنیم.

وی اضافه کرد: این مراسم بدرقه بدون حضور ملی پوشان برگزار می گردد و به نوعی آش پشت پا است. این مراسم با حضور پیشکسوتان و مسئولان فدراسیون به احتمال زیاد 12 دی برگزار می گردد و از آهنگ تیم ملی که خواننده آن ماهور قوچان نژاد است، هم رونمایی گردد.

کمیته فرهنگی فدراسیون طرح و برنامه داده و مهدی تاج هم موافقت نموده است! وسط این همه مسائل مالی و جیب خالی فدراسیون حالا باید میلیون ها تومان هم هزینه مراسمی گردد که از همین حالا خروجی اش تعیین است: هیچ - هیچ.

البته شاید برای مسئولان کمیته فرهنگی فدراسیون فوتبال خیلی هم هیچ نباشد و دستاوردهایی داشته باشد! نمونه همان دستاوردهایی که از مراسم های قبلی داشت و نمونه دستاوردی که حضور پرتعدادشان در جام جهانی داشت!

تیم ملی تنها مانده و بازیکنانش چشم انتظار انرژی مثبت و شارژ روحی هستند آن وقت مسئولان فرهنگی فدراسیون می خواهند در روزی که تیم ملی به کیش می آید تا راهی امارات گردد، کیلومترها دورتر از ملی پوشان دور هم جمع شوند و از سرود و قالی و تابلو و ... رونمایی نمایند و حتما کلی خوش بگذرانند و در خاتمه هم فاکتورهایش را به بخش مالی ارائه نمایند!

خروجی اش چه می گردد؟ چه کسی نفع می برد؟ تیم ملی که امید یک ملت است از برگزاری این مراسم چه سودی می برد؟ اصلا تیم ملی سود می برد یا دیگران؟ اگر قرار است دیگران سود ببرند فدراسیون به دنبال راهکار دیگری برای سود بردن آقایان باشد نه اینکه به اسم مراسم بدرقه برنامه های خودشان را پیش ببرند.

مهدی تاج با چه استدلالی با این مراسم موافقت نموده است؟ شاید موافقت نموده تا بودجه ای که برای این کار در نظر گرفته اند هر طور شده هزینه گردد! وگرنه در کدام کشور آسیایی مراسم بدرقه بدون حضور تیم ملی برگزار شده که ایران دومی اش باشد؟

بهتر است فدراسیون فوتبال این هزینه میلیونی که هیچ ثمری برای تیم ملی و فوتبال کشور ندارد را صرف امور دیگر از جمله تیم های بانوان و نوجوانان و جوانان و ... کند تا هم کار مثبتی انجام داده باشد و هم جلوی برخی برنامه های بی کیفیت و هزینه ساز را بگیرد.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 23 اردیبهشت 1398 بروزرسانی: 26 آبان 1399 گردآورنده: 0nlysms.ir شناسه مطلب: 88

به "مراسم عروسی بدون حضور عروس و داماد، هزینه سنگین برای آش پشت پا!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مراسم عروسی بدون حضور عروس و داماد، هزینه سنگین برای آش پشت پا!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید