مقاله: بهترین روش کاشی کاری آشپزخانه

به گزارش تنها پیامک، کاشی کاری یکی از بهترین انتخاب ها برای دکوراسیون و بازسازی آشپزخانه است، به خصوص در زمان حال حاضر که کاشی ها در طرح ها و رنگ های بسیاری متنوع در دسترس هستند. البته برای کاشی کاری آشپزخانه باید به نکات مختلفی توجه شود.

مقاله: بهترین روش کاشی کاری آشپزخانه

مهم این است که ملات به خوبی آماده شده و بین کاشی و دیوار قرار گیرد تا چسبندگی لازم ایجاد شود. استفاده از ملات چسب به مقدار کم یا زیاد مشکل ایجاد می کند، در نتیجه نیاز است تا کاشی ها به خوبی با سیمان بندکشی شوند. برای دیوار پشت گاز بهتر است از کاشی فلزی استفاده کنید، زیرا امنیت آن در مقابل آتش سوزی و حرارت بیشتر است.

بهتر است کاشی های فلزی 60 سانتی را استفاده کنید. آن ها را با دستگاه برش دهید. برای پشت گاز کاشی های بزرگ می تواند مناسب تر باشند. کاشی های فلزی را می توان به شکل های متفاوتی به دیوار چسباند، ولی بهترین روش استفاده از چسب اپوکسی است. هر 15 سانتی متر را با تفنگ میخکوب میخ بزنید.

در زمان بازسازی آشپزخانه اگر دیوار از قبل کاشی شده باشد، شاید نیازی نباشد که کاشی های قبلی را از دیوار جدا کنید. البته این روزها کاشی کاری دیوارهای آشپزخانه نسبت به گذشته بسیار آسان تر شده است. چسب های مخصوص به صورت پودری و ملات برای چسباندن کاشی ها استفاده می شوند. قبل از چسباندن کاشی ها ابتدا باید دیوارها تمیز شوند.

منبع مقاله: بهترین روش کاشی کاری آشپزخانه

انتشار: 30 آذر 1400 بروزرسانی: 30 آذر 1400 گردآورنده: 0nlysms.ir شناسه مطلب: 1916

به "مقاله: بهترین روش کاشی کاری آشپزخانه" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مقاله: بهترین روش کاشی کاری آشپزخانه"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید