مقاله: جواهرات تایلندی

به گزارش تنها پیامک، قدمت تولید نقره جات در تایلند به قرن ها قبل باز می گردد و نقره جات تایلندی به خاطر کیفیت تولید عالی، در جهان معروف می باشند. نقره جات تایلندی از جمله لوازم زینتی، از نوع نقره استرلینگ می باشند، که طبق مقررات دولت تایلند برای رضایت مشتریان بین المللی به این صورت تولید می کنند. در تور تایلند به مراکز شناخته شده این کشور مراجعه نمایید.

مقاله: جواهرات تایلندی

کشور تایلند صادرکننده سنگ های قیمتی می باشد و بانکوک تبدیل به یکی از مراکز عمده تراشیدن سنگ های قیمتی جهان می باشد. کسانی که درباره سنگ های قیمتی تایلندی مطلع هستند هم با احتیاط و با دانش کامل در تور تایلند این کار را می کنند. این کشور فرصت های عالی برای خرید سنگ های قیمتی با کیفیت دارد. سنگ های قیمتی که می توانید معامله خوبی با خرید آنها انجام بدهید. یاقوت کبود، یاقوت سرخ، و جید یا همان یاقوت سبز از جواهراتی هستند که می توانید خریداری نمایید. تجربه کمی در زمینه کیفیت و برش الماس دارند باید احتیاط نمایند. برای اینکه فریب نخورید فقط از فروشندگان معتبری که اسامی شان در فهرست Jewel Fest Club یا انجمن تاجران سنگ های قیمتی و جواهرات تایلند (TGITA) ثبت شده است.

طلاهای زینتی و جواهرات تایلندی در این کشور با قیمت مناسبی برای فروش دارند. زیرا هزینه های کار در تایلند بسیار پایین هستند. طلای تایلند معمولاً در یاووارات (Yaowarat) محله چینی ها در بانکوک خرید و فروش می گردد، در این مکان چندین طلافروشی به ترتیب در کنار بلوار اصلی قرار دارند. قیمت ها براساس بات وزنی و کیفیت ساختی که برای آن قلم طلا لازم است تعیین می کنند.

منبع مقاله: جواهرات تایلندی

انتشار: 14 بهمن 1400 بروزرسانی: 14 بهمن 1400 گردآورنده: 0nlysms.ir شناسه مطلب: 1972

به "مقاله: جواهرات تایلندی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مقاله: جواهرات تایلندی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید