هانسی فلیک در انتها فصل از بایرن مونیخ جدا می گردد، مقصد احتمالی، تیم ملی آلمان

به گزارش تنها پیامک، خبرگزاری خبرنگاران- هانسی فلیک تصمیم به فسخ قراردادش با بایرن مونیخ گرفته تا راهنمایی تیم ملی آلمان را برعهده گیرد.

هانسی فلیک در انتها فصل از بایرن مونیخ جدا می گردد، مقصد احتمالی، تیم ملی آلمان

به گزارش خبرنگاران، هانسی فلیک بالاخره در خصوص آینده اش تصمیم گرفت؛ او جانشین یواخیم لوو در تیم ملی آلمان می گردد.با تایید منابع معتبری چون فابریتزیو رومانو، کریستین فالک، کیکر و اشپورت آینس، هانسی فلیک به بازیکنان و کادرفنی تیمش اطلاع داده که در خاتمه فصل، قراردادش را با بایرن مونیخ فسخ می نماید تا در تیم ملی آلمان جانشین یواخیم لوو گردد. پس از پیروزی 3-2 بایرن مونیخ مقابل وولفسبورگ، هانسی فلیک در مصاحبه با اسکای آلمان در خصوص آینده اش گفت:

می خواهم قراردادم را در تابستان با بایرن مونیخ فسخ کنم. این حقیقت دارد. برایم مهم بود که تیم، شخصا از زبان من از این مسئله آگاه گردد. طی این هفته پس از حذف از لیگ قهرمانان اروپا، به افراد مسئول اطلاع دادم که چه تصمیمی دارم. از بایرن مونیخ بابت این که به من فرصت داد تا این تیم فوق العاده را تمرین دهم، ممنونم. این تصمیم برایم آسان نبود. من هوادار بایرن مونیخ هستم. گرد مولر، برایتنر و رومنیگه همه الگوهای بچگی ام بودم. از صمیم قلب از این باشگاه ممنونم.

شایعات در خصوص آینده هانسی فلیک بالاخره قطعی شد و او بعد از فزونی تیمش مقابل ولسفبورگ خبر از جدایی از بایرن مونیخ داد. تنها چند ماه بعد از فتح سه گانه ای تاریخی و رقم زدن نتایجی به یادماندنی روی نیمکت بایرن مونیخ، هانسی فلیک تصمیم به جدایی از این باشگاه گرفته است. به نظر می رسد مقصد بعدی او تیم ملی آلمان خواهد بود و او بعد از رقابت های یورو 2020 به جای یوواخیم لوو روی نیمکت ژرمن ها قرار می گیرد.

در ماه های اخیر اخبار زیادی در خصوص بروز اختلافات در بدنه باشگاه بایرن مونیخ خصوصا هانسی فلیک و حسن صالح حمیدزیچ منتشر شده بود و به نظر می رسد در نهایت این درگیری ها سرمربی آلمانی و پیروز بایرن را متقاعد به قطع همکاری و جدایی نموده است. بایرن مونیخ علیرغم ارائه نمایشی خوب در برابر پاری سن ژرمن از لیگ قهرمانان حذف شد تا شانسی برای تکرار فتح سه گانه نداشته باشد.

البته با فزونی امروز بایرن مونیخ برابر ولفسبورگ، آنها در آستانه فتح دوباره بوندسلیگا قرار گرفته اند. بایرن در حال حاضر با هفت امتیاز فزونی نسبت به لایپزیش در فاصله پنج هفته مانده به خاتمه فصل در صدر جدول واقع شده است. اخبار حاکی از احتمال حضور جولیان ناگلزمان، سرمربی جوان لایپزیش روی نیمکت بایرن مونیخ بوده است.

هانسی فلیک 56 ساله در نوامبر 2019 به عنوان سرمربی بایرن انتخاب شد و در اولین فصل حضور خود این تیم را به عنوان قهرمانی بوندسلیگا، جام حذفی آلمان و لیگ قهرمانان اروپا رساند. جالب اینجاست ابتدا قرار بود هانسی فلیک به صورت موقت راهنمایی بایرن مونیخ را به عهده بگیرد، اما آغاز درخشان او باعث شد مدیران باشگاه قرارداد این سرمربی را دائمی سازند. البته هانسی فلیک تا سال 2023 با بایرن مونیخ قرارداد دارد و جدایی او منوط به مجوز باشگاه خواهد بود.

هانسی فلیک در خاتمه این ملاقات گفت: امروز به مدیران تیم گفتم که دوست دارم در خاتمه فصل قراردادم را فسخ کنم. برای من مهم بود که ابتدا مدیران تیم شخصا از سوی خودم درباره این تصمیم اطلاع پیدا کند. من بعد از حذف بایرن مونیخ از لیگ قهرمانان و در طول هفته قبل به مسئولان باشگاه در خصوص تصمیم خودم اطلاع دادم.

من همچنین می خواهم از باشگاه که فرصت راهنمایی این تیم فوق العاده را به من داد تشکر کنم. این تصمیم برای من آسان نبود. من هوادار این باشگاه هستم و گرد مولر، پل برایتنر و کارل هاینی رومنیگه همگی اسطوره های دوران کودکی من بودند و من همواره از باشگاه ممنون خواهم بود. ما در این تقریبا دو سال عملکرد درخشانی در کنار یکدیگر داشتیم و من تحت تاثیر کیفیت و نگرش تیم قرار گرفتم. در خصوص دلایل جدایی من نیز در باشگاه صحبت شده و همانجا نیز خواهد ماند.

هانسی فلیک در خصوص احتمال حضور در تیم ملی آلمان گفت: هنوز هیچ صحبتی با اولیور بیرهوف در خصوص حضور در تیم ملی آلمان نداشته ام و آینده تعیین نیست، زیرا ما درگیر مراحل مهم لیگ قهرمانان و بوندسلیگا بودیم. البته حضور روی نیمکت تیم ملی آلمان گزینه ای است که هر مربی باید آن را در نظر بگیرد. اما برای من اتفاقات چند هفته گذشته آسان نبود. من همه چیز را به باشگاه گفتم و این خیلی مهم بود. حرف بیشتر برای گفتن ندارم.

منبع: خبرگزاری آریا
انتشار: 20 اردیبهشت 1400 بروزرسانی: 20 اردیبهشت 1400 گردآورنده: 0nlysms.ir شناسه مطلب: 1617

به "هانسی فلیک در انتها فصل از بایرن مونیخ جدا می گردد، مقصد احتمالی، تیم ملی آلمان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "هانسی فلیک در انتها فصل از بایرن مونیخ جدا می گردد، مقصد احتمالی، تیم ملی آلمان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید