کسب مقام سوم مسابقات ملی مهارت از سوی دانشجوی فنی و حرفه ای سمنان

به گزارش تنها پیامک، دانشجوی دانشکده فنی و حرفه دختران شاهرود مقام سوم نوزدهمین دوره مسابقات ملی مهارت کشور به میزبانی دانشکده فنی و حرفه ای شریعتی تهران را کسب کرد.

کسب مقام سوم مسابقات ملی مهارت از سوی دانشجوی فنی و حرفه ای سمنان

به گزارش گروه استان های خبرنگاران، مریم مومنیان دانشجوی مقطع کاردانی رشته طراحی و دوخت دانشکده فنی و حرفه دختران شاهرود حائز رتبه برتر و مقام سوم نوزدهمین دوره مسابقات ملی مهارت کشور در رشته فناوری مد و خیاطی شد.

مسابقات ملی مهارت کشور بحث ترویج مهارت حرفه ای کشور، ارتقاء آن در سطح جهانی و بسترسازی مناسب برای انتقال آموزش های مهارتی را دنبال می کند و شناسایی کمبود حرفه ای در آموزش های مهارتی را معین می کند و در نهایت فرصتی برای تبادل اطلاعات تجارب حرفه ای بین نفرات حاضر در این رویداد ملی و جهانی است.

این مسابقات با حضور 30 شرکت کننده از استان های سراسر کشور به میزبانی دانشکده شریعتی طی سه روز رقابت فشرده و با رعایت دستورالعمل های بهداشتی برگزار گشت که

شایان ذکر است این دانشجو قبل از اعزام به مسابقات در مرکز آموزش فنی و حرفه ای خواهران سمنان و تحت نظارت مربیان اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان سمنان آموزش های لازم را دیده است.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 26 اردیبهشت 1401 بروزرسانی: 26 اردیبهشت 1401 گردآورنده: 0nlysms.ir شناسه مطلب: 2253

به "کسب مقام سوم مسابقات ملی مهارت از سوی دانشجوی فنی و حرفه ای سمنان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کسب مقام سوم مسابقات ملی مهارت از سوی دانشجوی فنی و حرفه ای سمنان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید