اصفهانیان: اسامی داوران بین المللی با توجه به آزمون ها و عملکرد آنها تعیین شد

به گزارش تنها پیامک، سرپرست کمیته داوران فدراسیون فوتبال می گوید که ترتیب معرفی داوران بین المللی فوتبال ایران به فیفا براساس آزمون ها و عملکرد آنها تعیین شده است.

اصفهانیان: اسامی داوران بین المللی با توجه به آزمون ها و عملکرد آنها تعیین شد

به گزارش خبرنگاران و به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، فریدون اصفهانیان سرپرست کمیته داوران فدراسیون توضیحاتی را درباره معرفی اسامی داوران بین المللی به فیفا ارائه کرد. اصفهانیان در این مورد گفت: با توجه به اینکه تمام مصوبات کمیته داوران در هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال آنالیز و نهایتاً تصمیم گیری می گردد، بر همین اساس پس از جلسات متعدد کمیته داوران درباره معرفی داوران بین المللی آنالیز های کامل و اقدامات لازم در این زمینه انجام شد.

وی اضافه کرد: با توجه به پیشنهادات ارائه شده توسط کمیته داوران و براساس مصوبه هیئت رئیسه و تأکید سرپرست فدراسیون، مقرر شد با اخذ استعلام توسط دبیرکل از فیفا و کنفدراسیون فوتبال آسیا متعاقباً دپارتمان بین الملل فدراسیون لیست نهایی داوران بین المللی را به فیفا اعلام کند و کلیه سوابق نزد کمیته داوران و دپارتمان بین الملل موجود است.

سرپرست کمیته داوران اعلام کرد: با توجه به نظرات محترم اعضای کمیته، از داوران واجد شرایط برای حضور در لیست بین المللی آزمون های لازم گرفته شد و با در نظر دریافت عملکرد داوران ترتیب آنها را در لیست تعیین کردیم و براساس آن اسامی داوران بین المللی به فیفا معرفی گردید.

جدیدترین خبرها و تحلیل های ایران و دنیا را در کانال تلگرامی خبرنگاران بخوانید. (کلیک کنید)

جدیدترین خبرها و تحلیل های ایران و دنیا را در کانال اینستاگرامی خبرنگاران بخوانید. (کلیک کنید)

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 2 دی 1399 بروزرسانی: 2 دی 1399 گردآورنده: 0nlysms.ir شناسه مطلب: 1353

به "اصفهانیان: اسامی داوران بین المللی با توجه به آزمون ها و عملکرد آنها تعیین شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اصفهانیان: اسامی داوران بین المللی با توجه به آزمون ها و عملکرد آنها تعیین شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید