انتقاد روی کین از خوش و بش بازیکنان منچستریونایتد با لیورپولی ها: قبل از جنگ، حریف تان را در آغوش می گیرید؟!

به گزارش تنها پیامک، کاپیتان سابق تیم فوتبال منچستریونایتد از استقبال گرم بازیکنان این تیم از بازیکنان رقیب دیرینه قبل از بازی شب گذشته دو تیم، ناراضی است.

انتقاد روی کین از خوش و بش بازیکنان منچستریونایتد با لیورپولی ها: قبل از جنگ، حریف تان را در آغوش می گیرید؟!

برای دیدن بریتانیای کبیر با تور ارزان انگلیس همراه باشید.

به گزارش تنها پیامک و به نقل از نشریه سان، قبل از بازی شب گذشته (یکشنبه) تیم های فوتبال منچستریونایتد و لیورپول در هفته نهم لیگ برتر انگلیس که با تساوی یک - یک سرانجام یافت، دوربین های تلویزیونی تصاویری را در تونل استادیوم اولدترافورد پخش کردند که بعضی بازیکنان دو تیم را در حال در خوش وبش و در آغوش دریافت یکدیگر نشان می داد. دو بازیکن برزیلی منچستریونایتد فرد و آندریاس پریرا با دیدن دو هموطن خود در لیورپول، روبرتو فیرمینو و فابینیو آنها را در آغوش دریافتد و استقبال گرمی از آنها انجام دادند.

تماشای این صحنه ها اما برای کاپیتان متعصب پیشین منچستری ها، روی کین خوشایند نبود و او از بازیکنان این تیم به خاطر این حرکت شان انتقاد کرد.

روی کین در این باره به شبکه اسکای اسپورت گفت: شما قرار است بجنگید و بعد همدیگر را در آغوش می گیرید و روی یکدیگر را می بوسید. حتی نباید به صورت رقیب تان نگاه کنید. چطور می گردد که قبل از یک جنگ حریف تان را بغل کنید؟ خوش و بش و گپ زدن را باید بگذارید برای بعد از بازی. قبل از بازی حتی نباید با حریف تان حرف بزنید.

کین در دوران بازیگری اش در منچستریونایتد یکی از بازیکنانی بود که به داشتن رویکرد خشن در قبال بازیکنان تیم های حریف معروف بود و خیلی ها هنوز درگیری فیزیکی به یاد ماندنی اش با پاتریک ویرا کاپیتان سابق آرسنال در تونل استادیوم هایبوری لندن قبل از بازی دو تیم در سال 2005 را به یاد دارند.

روی کین که به عنوان مفسر شبکه اسکای اسپورت بازی را تحلیل می کرد، پس از مسابقه مشکل این روزهای منچستریونایتد را نداشتن یک مهاجم کارکشته مانند هری کین کاپیتان تاتنهام دانست.

تیم تحت راهنمایی اولگنار سولسشایر در این فصل برای گلزنی مشکل داشته است و بعد از فروش روملو لوکاکو به اینتر هم برای او جانشینی جذب نکرده است. این تیم در 9 بازی اش در فصل جاری لیگ برتر انگلیس تنها 10 گل زده است. روی کین معتقد است منچستریونایتد باید از وضعیت نابسامانی که تاتنهام این روزها تجربه می نماید بهره ببرد و از این فرصت ایده آل برای خرید کاپیتان مهاجم انگلیسی این تیم استفاده کند.

او گفت: مشکل منچستریونایتد؟ فقط کافیست که رفت و هری کین را از تاتنهام گرفت. به همین سادگی. می دانیم که خیلی ها حرف مرا جدی نمی گیرند اما واقعاً باشگاه باید برود و او را بخرد. او در یک فصل با چشمان بسته 25 گل می زند. تاتنهام الان وضعیت جالبی ندارد. پس بروید و او را بخرید.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 9 آبان 1398 بروزرسانی: 28 فروردین 1399 گردآورنده: 0nlysms.ir شناسه مطلب: 384

به "انتقاد روی کین از خوش و بش بازیکنان منچستریونایتد با لیورپولی ها: قبل از جنگ، حریف تان را در آغوش می گیرید؟!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "انتقاد روی کین از خوش و بش بازیکنان منچستریونایتد با لیورپولی ها: قبل از جنگ، حریف تان را در آغوش می گیرید؟!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید