فردی 23 ساله در کوشش برای شکستن رکوردهای جهانی سفر

به گزارش تنها پیامک، تیلور دیمنبرون 23 ساله، گردشگر آمریکایی، در کوشش برای شکستن سه رکورد جهانی در سفرهایش است. برای آشنایی با این گردشگر جوان در این مقاله با ما بخوانید.

فردی 23 ساله در کوشش برای شکستن رکوردهای جهانی سفر

برای بعضی از افراد، تنها یک بار سفر کردن کافی است تا دیگر نتوانند از تجربیات آن، صرف نظر نمایند. یکی از این مثال ها، تیلور دیمونبرون، شهروند آمریکایی 23 ساله است که در کوشش برای شکستن سه رکورد جهانی از جمله جوان ترین و سریع ترین فرد در بازدید از هر کشور مجزا، است.

با دختری 23 ساله که رکوردهای بیشماری را در جهانگردی شکسته است، آشنا شوید.

پس از گذراندن یک ترم در خارج از کشور، لندن، که به وی اجازه داد به 20 کشور در قاره اروپا سفر کند، تیلور، تصمیم گرفت تا ماجراجویی های خودش را ادامه دهد. تیلور در مصاحبه به بخش اخبار سفر سیاره تنها (Lonely Planet) گفت:

من متوجه شدم که می خواهم کاری انجام دهم که به آن علاقه دیوانه وار دارم. من همواره عاشق سفر بودم و می خواستم به هر کشوری که می توانم سفر کنم و همه جا را در جهان ببینم و یک روز، رویای من شروع شد. من می خواستم در حین سفر، کار کنم و بقیه را هم برای سفر کردن، ترغیب کنم. سفر من تا به امروز پرشی شگفت انگیز به چیزی که عاشق آن هستم، بوده است.

تیلور در پی شکستن سه رکورد جهانی گینس است: جوان ترین فردی که به تمام 195 کشور مستقل جهان، در سریع ترین زمان ممکن و سریع ترین جهانگرد زنی که به تمام کشورهای مستقل، رفته است.

آخرین رکورد جهانی جوان ترین فردی که به تمام کشورهای مستقل جهان رفته است، متعلق به جیمز آسکیت از انگلستان، است که سفرهای خود را در 24 سالگی با مجموعا 192 روز سفر، به اتمام رساند.

تا به امروز، تیلور، به تمام کشورهای کارائیب، آمریکای مرکزی، آمریکای جنوبی (به جز ونزوئلا) و اروپا، و بعلاوه بیشتر کشورهای خاور میانه و آسیا و تعدادی از کشورهای اقیانوس آرام، سفر نموده است. تیلور گفت:

بزرگ ترین منطقه ای که هم اکنون در فهرست سفر من به جای مانده است، آفریقا و کشورهای اقیانوس آرام، است. من تقریبا، بقیه جاها را رفته ام.

بعضی مکان های موردعلاقه تیلور، که تا به امروز از آن ها بازدید نموده است، آبشارهای ایگواسو (Iguazu Falls) در آمریکای جنوبی، ماچو پیچو، تاج محل و دیوار بزرگ چین و نقاط کمتر شناخته شده کشورهایی چون گینه بیسائو (آفریقای جنوبی)، پالائو (قاره اقیانوسیه) و سن مارینو (اروپا)، است.

تیلور می گوید، اگرچه شکستن رکوردهای جهانی، هدفی تاثیر گذار برای رسیدن است، تجربیاتی که وی در سفرهای خود تا به امروز به دست آورده، خود، جایزه ای بزرگ است. او گفت:

من در جند ماه گذشته بیش از آن چیزی که تصورش را می کردم، یاد گرفته ام. من توانستم جهان را ببینم و با مردم شگفت انگیزی که در آن، زندگی می نمایند، آشنا شوم. من در خصوص فرهنگ های مختلف و تاریخ ملت ها، اطلاعات زیادی به دست آوردم و به عنوان یک شخص، رشد بسیاری کردم. به عنوان کسی که در تمام مدت زندگیش با اضطراب های شدید اجتماعی سر و کار داشته، سفرهای من، چالش هایی برای روبه رویی با آن ها است.

من مهربانی و اشتیاق مردم برای یاری کردن را در تمام کشورهای جهان دیده ام و در ارتباط برقرار کردن و صحبت کردن با دیگران، پیشرفت نموده ام.

برای اطلاعات بیشتر از ماجراجوییهای تیلور به بلاگ رسمی و وب سایت او، مراجعه کنید.

منبع: کجارو / lonelyplanet
انتشار: 29 اردیبهشت 1401 بروزرسانی: 29 اردیبهشت 1401 گردآورنده: 0nlysms.ir شناسه مطلب: 2570

به "فردی 23 ساله در کوشش برای شکستن رکوردهای جهانی سفر" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فردی 23 ساله در کوشش برای شکستن رکوردهای جهانی سفر"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید