بازگشت 24 ساعته ملی پوش دوچرخه سواری از ترکیه به ایران!

به گزارش تنها پیامک، رکابزن ملی پوش ایران به دلیل لغو پروازها مجبور شده برای بازگشت از مسابقات ترکیه، به وسیله مرز زمینی به ایران بازگردد.

بازگشت 24 ساعته ملی پوش دوچرخه سواری از ترکیه به ایران!

محمد گنج خانلو در مصاحبه با خبرنگاران در خصوص عملکردش در مسابقات ترکیه و اینکه به چه صورت توانست به ایران برگردد، گفت: مسابقه ترکیه خوب بود و اکثرا رکابزنان از اروپا بودند و می خواستم خودم را بسنجم و ببینم در میان آنها چه شرایطی دارم. من تا جایی از راستا را خوب رفتم و همراه یک تیم آلمانی بودم اما در میان راه به دلیل برخورد با درپوش فلزی یک چاه طوقه ام پنچر شد. با این حال راستا را ادامه دادم اما در اواخر راستا یک پیچ دیگر وجود داشت که دیدم دیگر نمی گردد ادامه دهم. اگر آن اتفاق نمی افتاد فکرمی کنم رتبه خوبی به دست می آوردم. برای برگشت هم از آنتالیا با هواپیما تا نزدیک مرز خوی رفتیم و بعد از مرز هم با اتوبوس به خانه برگشتیم. 24 ساعت در راه بودیم.

او درباره انجام تمرینات خود در شرایط بحرانی شیوع ویروس کرونا بیان نمود: من تمرین می روم اما در تمرین نه به جایی دست نمی زنم و نه با رکابزنان دیگر هم نزدیک هستم. فقط به این دلیل تمرین می کنم که روزم را بگذرانم و در واقع بدون هدف تمرین می کنم چون جدا از بحث شیوع ویروس کرونا انگیزه ای هم ندارم. ما قبلا که به مسابقه نمی رفتیم. الان هم بحث کرونا است و کلا رقابتها کنسل شده و قهرمانی آسیا هم به تعویق افتاده است.

گنج خانلو در پاسخ به این پرسش که مربی تیم ملی پیگیر تمرینات آنها است که حداقل آمادگی رکابزنان حفظ گردد، توضیح داد: نه. حداقل من که ندیده ام. شاید شرایط بهتر گردد و یک ماه دیگر مسابقات قهرمانی آسیا برگزار گردد اما برنامه ای نداریم.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 11 اردیبهشت 1399 بروزرسانی: 26 آبان 1399 گردآورنده: 0nlysms.ir شناسه مطلب: 857

به "بازگشت 24 ساعته ملی پوش دوچرخه سواری از ترکیه به ایران!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بازگشت 24 ساعته ملی پوش دوچرخه سواری از ترکیه به ایران!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید