برنامه بازی های استقلال و شهر خودرو از تقویم آسیا حذف شد؟

به گزارش تنها پیامک، این اتفاق در شرایطی رقم خورده است که برنامه دیدارهای دیگر تیم ها در پلی آف در تقویم این سایت واقع شده است.

برنامه بازی های استقلال و شهر خودرو از تقویم آسیا حذف شد؟

برای سفر با تور پوکت کریسمس 2021 همراه ما باشید. هیچ جا بهتر از سواحل زیبای تایلند نمیتواند خستگی را از تن شما بدر کند و تجربه آرامش را به شما بدهد.

سایت کنفدراسیون فوتبال آسیا در اقدامی عجیب اقدام به حذف برنامه بازی های تیم های استقلال و شهر خودرو ایران از تقویم سایت خود نموده است.

به گزارش فارس، سایت کنفدراسیون فوتبال آسیا (AFC) در اقدامی عجیب به حذف برنامه بازی های دو تیم استقلال و شهر خودرو دو نماینده ایران از تقویم سایت خود نموده است.

این اتفاق در شرایطی رقم خورده است که برنامه ملاقاتهای دیگر تیم ها در پلی آف در تقویم این سایت واقع شده است.

این در شرایطی است که آدینه گذشته کنفدراسیون فوتبال آسیا در نامه ای خطاب به فدراسیون فوتبال ایران از برگزاری بازی های نمایندگان کشورمان در کشور سوم خبر داده بود که این موضوع اعتراض فدراسیون فوتبال و 4 نماینده کشورمان را به همراه داشت و همین موضوع باعث شد تا روز گذشته جلسه ای در وزارت ورزش برگزار گردد و اعلام شد که تا امروز به AFC برای تجدید نظر در تصمیمش وقت داده می گردد و در صورتی که این تصمیم تغییر نکند، تیم های ایرانی کناره گیری خواهند کرد.

با این حال و در شرایطی که فدراسیون فوتبال ایران درخواستی مبنی بر کناره گیری را به ای اف سی رسما ارسال ننموده است، کنفدراسیون فوتبال آسیا برنامه دو تیم ایرانی حاضر در پلی آف را که قرار بود سه شنبه برگزار گردد، حذف نموده است.

البته باید دید که آیا کنفدراسیون فوتبال آسیا با حذف تاریخ بازی های شهر خودرو و استقلال و باتوجه به شرایط به وجود آمده قرار است ملاقات دو نماینده ایران را به تعوق بیاندازد یا اینکه اتفاقاتی دیگر از جمله حذف دو نماینده ایران از این مسابقات در دستور کار واقع شده است.

منبع: عصر ایران
انتشار: 18 بهمن 1398 بروزرسانی: 18 مهر 1399 گردآورنده: 0nlysms.ir شناسه مطلب: 622

به "برنامه بازی های استقلال و شهر خودرو از تقویم آسیا حذف شد؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "برنامه بازی های استقلال و شهر خودرو از تقویم آسیا حذف شد؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید