برگزاری جلسه هیات رئیسه طبق اساسنامه، توصیه و بی قانونی نمی پذیریم

به گزارش تنها پیامک، به گزارش خبرنگاران، درخواست برخی اعضای هیات رئیسه برای برگزاری جلسه با حضور رئیس فدراسیون فوتبال و تصمیم گیری در مورد عزل او به نشست روز پنجشنبه ختم شد که قرار است با حضور اعضای مخالف هیات رئیسه و شهاب الدین عزیزی خادم در محل آکادمی ملی فوتبال برگزار شود.

برگزاری جلسه هیات رئیسه طبق اساسنامه، توصیه و بی قانونی نمی پذیریم

این اتفاق در حالی رقم خواهد خود که گفته می شود بین اعضای هیات رئیسه برای انتخاب سرپرست فدراسیون هم اختلاف نظر وجود دارد و هنوز برکناری عزیزی خادم قطعی نشده، اختلاف بین مخالفانش برای سرپرست شدن بالا گرفته است.

دبیرکل فدراسیون فوتبال تاکید دارد که جلسه فردا طبق اساسنامه برگزار خواهد شد و تمامی موارد مد نظر لحاظ خواهد شد.

حسن کامرانی فر در مصاحبه با خبرنگاران، در خصوص برگزاری جلسه فردا صبح هیأت رئیسه فدراسیون فوتبال برای عزل یا ادامه فعالیت شهاب الدین عزیزی خادم در قامت ریاست فدراسیون گفت: اساسنامه فدراسیون فوتبال ملاک اصلی و اجرایی ما برای تک تک اتفاقات خواهد بود.

دبیرکل فدراسیون فوتبال در پاسخ به سوال خبرنگاران، مبنی بر اینکه آیا فشاری از دو جناح برای لغو یا برگزاری جلسه روی او وجود دارد، تاکید کرد: ما تشکیل جلسه می دهیم و به هیچ وجه توجهی به مسائل حاشیه ای و پیرامونی نداریم. همه چیز شفاف بوده و خواهد بود.

این مقام مسئول ادامه داد: به خاطر نامه از سوی هر کس جلسه ای که از قبل معین شده لغو یا برگزار نمی شود. خودمان تاریخ را معین کردیم و طبق اساسنامه هم عمل می کنیم. کاری به دیگر ماجراها نداریم. نه توصیه می پذیرم و نه بی قانونی می کنم.

وی در خصوص اینکه برآیند او از جلسه فردای هیأت رئیسه چیست، گفت: اجازه دهید در این باره حرفی نزنم. موضع کلی من این است که در شرایط کنونی فدراسیون چیزی بهتر از آرامش و موفقیت نمی تواند به تیم ملی کشور و جامعه فوتبال کمک کند. دوشادوش هم باید حرکت کنیم تا اتفاقات خوبی رقم بخورد.

کامرانی فر با اشاره به برنامه ریزی برای تیم های ملی فوتسال و فوتبال ایران گفت: برای تک تک این مسائل برنامه ریزی کرده ایم ولی با توجه به اهمیت جلسه روز پنجشنبه در هفته آینده به آن خواهیم پرداخت. صحبت های بسیار خوب و مفصلی برای تداوم تقویت این تیم ها در نظر گرفته شده که به موقع درباره آن صحبت خواهیم کرد.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 27 اردیبهشت 1401 بروزرسانی: 27 اردیبهشت 1401 گردآورنده: 0nlysms.ir شناسه مطلب: 2306

به "برگزاری جلسه هیات رئیسه طبق اساسنامه، توصیه و بی قانونی نمی پذیریم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "برگزاری جلسه هیات رئیسه طبق اساسنامه، توصیه و بی قانونی نمی پذیریم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید