بنا: جام تختی از سطح خوبی برخوردار بود، اولین مرحله اردوی تیم ملی 15 اسفند شروع می گردد

به گزارش تنها پیامک، سرمربی تیم ملی کشتی فرنگی از برگزاری مرحله اول اردوی این تیم برای مسابقات سال 2022 از 15 اسفند اطلاع داد.

بنا: جام تختی از سطح خوبی برخوردار بود، اولین مرحله اردوی تیم ملی 15 اسفند شروع می گردد

به گزارش خبرنگاران و به نقل از سایت فدراسیون کشتی؛ محمد بنا سرمربی تیم ملی کشتی فرنگی گفت: مسابقات جام تختی که همه ساله به نام یک کشتی گیر بزرگ برگزار می گردد، سال جاری به عنوان مرحله آخر انتخابی تیم ملی در ایران از سطح خوبی برخوردار بود.

وی اضافه کرد: همه داشته های ما به جز 7 مدال آوری که در 6 وزن از این مسابقات معاف بودند، در این رقابت ها حاضر بودند و هر مسابقه ای هیجان خودش را داشت و من و تمام کسانی که در سالن حضور داشتند، واقعاً از مسابقات راضی بودند.

بنا درخصوص کشتی گیرانی که به اردو دعوت خواهند شد، گفت: طبیعتاً نفرات اول و دوم جام تختی در اردو حضور خواهند داشت و بعضی نفرات سوم هم به اردو دعوت می شوند.

وی ادامه داد: در نهایت 38 نفر شامل همه این نفرات به همراه 7 نفری که معاف بودند، به اردو دعوت می شوند، آن هم به علت اینکه نفرات باید رُند باشند و دو به دو مقابل هم قرار بگیرند.

سرمربی تیم ملی کشتی فرنگی درخصوص زمان برگزاری اردوها مطرح نمود: برای مسابقات آسیایی مغولستان که اواخر فروردین ماه برگزار می گردد، 3 مرحله اردو خواهیم داشت و اولین مرحله اردوی ما از روز 15 اسفند ماه برگزار خواهد شد.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 25 اردیبهشت 1401 بروزرسانی: 25 اردیبهشت 1401 گردآورنده: 0nlysms.ir شناسه مطلب: 2147

به "بنا: جام تختی از سطح خوبی برخوردار بود، اولین مرحله اردوی تیم ملی 15 اسفند شروع می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بنا: جام تختی از سطح خوبی برخوردار بود، اولین مرحله اردوی تیم ملی 15 اسفند شروع می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید