بهانه عجیب مهدی ترابی برای پنالتی نزدن در جام حذفی

به گزارش تنها پیامک، مهدی ترابی بعد از درگیری با احمد موسوی در ملاقات مقابل نساجی ابتدا محروم شد، ولی بعد از برگزاری جلسه کمیته انضباطی و با لغو محرومیت موقتش، توانست مجوز بازی در مقابل ون پارس در جام حذفی را بگیرد و اتفاقا در ترکیب اصلی پرسپولیس هم نهاده شد.

بهانه عجیب مهدی ترابی برای پنالتی نزدن در جام حذفی

ترابی که بعد از حضور در ترکیب تیم ملی در جام جهانی و انجام 3 بازی در این تورنمنت مهم، به مراتب نمایش های بهتری را از خودش در پرسپولیس نشان می دهد و یکی از فزونین های تیمش در ملاقات های اخیر پرسپولیس بوده، در ملاقات جام حذفی هم نمایش بدی نداشت.

ترابی که در فصول قبل پنالتی زن اول تیمش بود و انصافا هم خوب پنالتی می زد، در این فصل و با آمدن لوکادیا به پنالتی زن دوم پرسپولیس تبدیل شد و بیشتر پنالتی های این فصل را مهاجم هلندی می زد. ترابی، اما در کمال تعجب و در بازی مقابل تراکتور و با وجود اینکه لوکادیا هم در زمین بود، پشت ضربه پنالتی نهاده شد و ضربه خودش را به بدترین شکل ممکن زد و محمدرضا اخباری پنالتی ترابی را مهار کرد.

بعد از جدایی لوکادیا و بعد از اینکه ترابی مقابل تراکتور پنالتی خراب کرد، گئورگی گولسیانی پنالتی زن اول پرسپولیس شد و در دو بازی مقابل نساجی و ون پارس هم پشت ضربه پنالتی نهاده شد و پیروز به گلزنی هم شد. با این حال وقتی در آخرین دقایق بازی پرسپولیس و ون پارس داور مسابقه خطا روی امید عالیشاه را پنالتی تشخیص داد، گولسیانی در زمین نبود و همه انتظار داشتند تا ترابی پشت ضربه پنالتی قرار بگیرد، ولی این اتافق رخ نداد و میلاد سرلک پشت توپ ایستاد و ضربه خود را به بدترین نحو خراب کرد و مانع از فزونی تیمش در جریان بازی شد.

حتی بعد از اعلام پنالتی برای پرسپولیس چند تن از اعضای کادرفنی و نیمکت نشینان این تیم از روی نیمکت و کنار زمین فریاد می زدند که ترابی پنالتی را بزند. حتی چند بازیکن با صدای بلند ترابی را صدا کردند، ولی ستاره قرمز ها بی توجه به همه این فریاد ها پشت ضربه پنالتی قرار نگرفت و به نوعی از زدن پنالتی طفره رفت.

نکته عجیب ماجرا این بود که وقتی بعد از خاتمه بازی یکی از همبازیان ترابی از او پرسید که چرا پنالتی را نزدی، او پاسخ عجیبی داد و گفت: به خاطر گرفتگی عضلات نمی توانستم پنالتی بزنم. صحبتی که کاملا معین بود بیشتر شبیه به توجیه است. چرا که ترابی در ضربات پنالتی اولین ضربه را زد و پیروز به گلزنی هم شد. به نظر می رسد ستاره ملی پوش پرسپولیس از ترس خراب شدن پنالتی در آن دقیقه از بازی و تکرار اتفاقات بازی مقابل تراکتور، از زدن پنالتی پشیمان شد و پشت توپ قرار نگرفت.

آنطور که حالا معین است، بعد از جدایی لوکادیا، گولسیانی پنالتی زن اول پرسپولیس خواهد بود، ولی در غیاب او معین نیست چه بازیکنی پشت توپ قرار خواهد گرفت و آیا ترابی بار دیگر در جریان بازی برای پرسپولیس پنالتی خواهد زد یا خیر.

خبرورزشی

منبع: فرارو
انتشار: 24 دی 1401 بروزرسانی: 24 دی 1401 گردآورنده: 0nlysms.ir شناسه مطلب: 3135

به "بهانه عجیب مهدی ترابی برای پنالتی نزدن در جام حذفی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بهانه عجیب مهدی ترابی برای پنالتی نزدن در جام حذفی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید