علیپور: مجموع گل، پاس گل و پنالتی هایم از 110 گذشته است، کارشناس داوری چطور قاطعانه می گوید شبیه سازی کردم؟!

به گزارش تنها پیامک، لطفا کارشناسان داوری وقتی از چیزی مطمئن نیستند درباره آن قاطعانه حرف نزنند چرا که این کار آنها فقط باعث می گردد ذهنیت داوران نسبت به ما عوض گردد. این حرف ها فقط اثر معکوس می گذارد. من فکر می کنم اگر VAR هم به فوتبال ما بیاید بعضی از کارشناسان همین طور حرف می زنند.

علیپور: مجموع گل، پاس گل و پنالتی هایم از 110 گذشته است، کارشناس داوری چطور قاطعانه می گوید شبیه سازی کردم؟!

مهاجم تیم فوتبال پرسپولیس گفت: در این سال ها که در پرسپولیس بودم 69 گل در رقابت های مختلف زدم و تعداد زیادی پاس گل دادم و پنالتی گرفتم که فکر می کنم مجموعا نزدیک 110 گل، پاس گل و پنالتی برای پرسپولیس به دست آوردم.

به گزارش فارس، علی علیپور در خصوص بازی روز گذشته مقابل نساجی که با تساوی به انتها رسید، گفت: بازی کردن در چمن مصنوعی واقعا سخت است. بازی در این زمین ها احتمال مصدومیت را زیاد می نماید اما خدا را شکر که کسی مصدوم نشد. در هر صورت با همین شرایط بازی کردیم و در روزی که می توانستیم برنده باشیم این اتفاق رخ نداد تا مساوی کنیم.

وی درباره صحنه پنالتی که روی او رخ داد اما نوید مظفری کارشناس داوری تلویزیون این صحنه را شبیه سازی خوانده بود اضافه کرد: خیلی عجیب است که کارشناس داوری این صحبت ها را انجام می دهد. علیرضا حقیقی روی زمین سُر خورد و با زانوی راستش پای چپ من را زد. برای من جای سوال است که کارشناس داوری چطور با قاطعیت می گوید پنالتی نبوده؟! وقتی من با پای خودم توپ را لمس کردم چطور همزمان می توانم همان پا را به علیرضا حقیقی گیر بدهم؟!

این مهاجم تاکید نمود: لطفا کارشناسان داوری وقتی از چیزی مطمئن نیستند درباره آن قاطعانه حرف نزنند چرا که این کار آنها فقط باعث می گردد ذهنیت داوران نسبت به ما عوض گردد. این حرف ها فقط اثر معکوس می گذارد. من فکر می کنم اگر VAR هم به فوتبال ما بیاید بعضی از کارشناسان همین طور حرف می زنند.

علیپور ادامه داد: در صحنه پنالتی داور بازی خیلی به صحنه اشراف داشت. حتی با خود حقیقی هم که حرف زدم او گفت که مرا زده. حامد شیری و حسین ماهینی هم این صحنه را دیدند. صددرصد حقیقی پای من را زد. داور در این صحنه به درستی پنالتی گرفت چون خودش دید که حقیقی پای من را زد.

مهاجم 10 گله پرسپولیس در خصوص گلی که دیروز زد و اینکه شانس بالایی برای رسیدن به آقای گلی لیگ برتر دارد توضیح داد: من همه کوششم را می کنم تا این اتفاق رخ بدهد اما اگر قسمت باشد خدا هم کمکم خواهد نمود تا بتوانم باز هم آقای لیگ برتر شوم.

وی در خصوص بازی این هفته پرسپولیس مقابل ذوب آهن گفت: ذوب آهن تیم خوبی است و آقای بوناچیچ سرمربی این تیم هم از مربیان خوبی است که از فوتبال ایران شناخت دارد. او با اینکه تازه به این تیم آمده اما تاثیر خودش را گذاشته و دیدیم که نتایج عجیب و پرگلی هم در چند بازی اخیر ذوب آهن به دست آمده است. ما باید از فردا آماده این بازی شویم و بتوانیم تمهیدات کادرفنی را در زمین پیاده کنیم تا دست پر از زمین خارج شویم.

شماره 70 پرسپولیس در خصوص جشن قهرمانی که قرار است بعد از بازی با ذوب آهن در استادیوم آزادی برگزار گردد گفت: خیلی برای این جشن هیجان داریم و امیدوارم با برد در بازی روز آدینه این جشن را بگیریم. قطعا برنامه خوبی برای این مراسم طراحی شده و فقط جای تماشگران و طرفداران عزیز در استادیوم خالی خواهد بود. شک ندارم که تک تک طرفداران از پای تلویزیون این جشن را خواهند دید و با دعای خیر خودشان ما را به ادامه راه مشتاق تر می نمایند. همه کوشش ما هم این است که دل طرفداران را شاد کنیم و امیدوارم این فرایند ادامه دار باشد.

علیپور با احتساب گلی که به نساجی زد در تاریخ بازی های لیگ برای پرسپولیس 54 گل زده است. این بازیکن در همین خصوص ادامه داد: من 54 گل برای پرسپولیس در لیگ برتر زدم اما اگر بخواهم در مجموع حساب کنم 69 گل به ثمر رساندم. در این سال ها که در پرسپولیس بودم 69 گل در رقابت های مختلف زدم و تعداد زیادی پاس گل دادم و پنالتی گرفتم که فکر می کنم مجموعا نزدیک 110 گل، پاس گل و پنالتی برای پرسپولیس به دست آوردم. به هر حال بازی در تیم بزرگی مثل پرسپولیس همین است و همواره انتظارات از شما بالاست. من کوشش می کنم تا عملکرد بهتری از خودم به جا بگذارم و امیدوارم در ادامه هم بهتر از این باشم.

مهاجم پرسپولیس که فصل درخشانی را سپری نموده درباره اینکه چقدر احتمال می دهد به تیم ملی دعوت گردد گفت: در ابتدا باید بگویم که آقای اسکوچیچ مربی خیلی خوبی است و در سال هایی که در لیگ برتر مربیگری نموده همواره تیم هایش ما را در پرسپولیس به زحمت می انداخت. او شناخت خیلی خوبی از فوتبال ایران دارد و بهترین انتخاب برای تیم ملی بود. آقای اسکوچیچ چون سال ها در فوتبال ایران کار نموده شناخت خیلی خوبی از بازکنان ایرانی دارد و فکر می کنم تیم ملی با او بتواند اتفاقت بزرگی را چه در رقابت های مقدماتی جام جهانی و حتی در جام جهانی رقم بزند. به نظرم خیلی خوب است که ایشان سرمربی تیم ملی شده و باید به آینده خیلی امیدوار باشیم.

وی در گفت وگو با رسانه رسمی باشگاه پرسپولیس، ادامه داد: آرزوی هر بازیکنی این است که به تیم ملی دعوت گردد و من هم این آرزو را دارم تا پیراهن پرافتخار کشورم را بپوشم. همه کوششم را می کنم تا نظر آقای اسکوچیچ را جلب کنم و به تیم ملی برسم. البته آقای اسکوچیچ حتما بازی ها را زیر نظر دارد و امیدوارم من هم لایق پوشیدن لباس تیم ملی و کارکردن با آقای اسکوچیچ باشم.

منبع: عصر ایران
انتشار: 8 مهر 1399 بروزرسانی: 8 مهر 1399 گردآورنده: 0nlysms.ir شناسه مطلب: 1176

به "علیپور: مجموع گل، پاس گل و پنالتی هایم از 110 گذشته است، کارشناس داوری چطور قاطعانه می گوید شبیه سازی کردم؟!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "علیپور: مجموع گل، پاس گل و پنالتی هایم از 110 گذشته است، کارشناس داوری چطور قاطعانه می گوید شبیه سازی کردم؟!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید