تقدیر جمعی از دانشگاهیان و اعضای هیئت علمی دانشگاه ها از دیوان عدالت اداری

به گزارش تنها پیامک، جمعی از دانشگاهیان و اعضای هیئت علمی دانشگاه های کشور با ارسال نامه ای خطاب به ریاست دیوان عدالت اداری قدردانی کردند.

تقدیر جمعی از دانشگاهیان و اعضای هیئت علمی دانشگاه ها از دیوان عدالت اداری

اگر علاقمند به دریافت بهترین خدمات شرایط گرفتن ویزای دانشجویی کانادا هستید با ما همراه شوید، با مجری مستقیم ویزای تحصیلی کانادا، با دریافت مشاوره رایگان از مجربترین تیم مهاجرتی کانادا، بهترین مسیر را به سوی مدارو، کالج ها و دانشگاه های کانادا انتخاب کنید.

به گزارش ،جمعی از دانشگاهیان و اعضای هیات علمی دانشگاه های کشور با ارسال نامه ای خطاب به ریاست دیوان عدالت اداری، این مرجع قضایی را مظهر حمایت از آزادی های مشروع و حقوق عامه ملت ایران دانسته و از ریاست و قضات شریف و مستقل دیوان عدالت قدردانی کردند.

در این نامه آمده است: اینجانبان اعضای هیئت علمی دانشگاه های سراسر کشور که همیشه خود را مکلف به کوشش علمی برای تحقق پیشرفت کشور عزیزمان، ایران اسلامی میدانیم، از جنابعالی و قضات مستقل و شریف دیوان کمال قدردانی را داریم.

در بخش دیگری از این نامه عنوان شده است: دیوان عدالت اداری مظهر حمایت از حقوق عامه ملت ایران است و نشان داده است در مقابل خودسری های بعضی کارگزاران که از اقتدارشان علیه شهفرایندان سوءاستفاده می نمایند، تمام قد ایستاده و مانع فرایند های خارج از صلاحیت و نقض قانون شده است.

جمعی از دانشگاهیان کشور در ادامه نامه خود خطاب به ریاست دیوان عدالت اداری چنین نوشته اند: ما اساتید دانشگاه ها در پفراینده های مختلف این پاسداری از حقوق دانشگاهیان را فارغ از تعلقات سیاسی و اجتماعی که در جای جای ایران داریم، با تمام وجود دریافته ایم؛ به ویژه آنکه این پشت گرمی در اولین سال صدور بیانیه وزین گام دوم انقلاب به ما انرژی بیشتری برای فراوری علم داده است.

در این نامه همچنین آمده است: در موضوع بورسیه ها نیز دیوان عدالت اداری همانند گذشته در احقاق حق ذی حقان تمام قد ورود کرد؛ درحالیکه همچنان همان سیاسی کاری ها مانع از بکارگیری جوانان نخبه، وفق تعهدات وزارت شده و می گردد و البته در مقابل جرات قضات دیوان، مجبور به تبعیت از قانون و احترام به حقوق قانونی مکتسبه جامعه فرهیخته ایران اسلامی شده اند.

در فراز انتهای این نامه عنوان شده است: در انتها و مجددا از شما و همکارانتان سپاسگزاریم و از ساختار نظام قضایی چنین اهتمامی را انتظار داریم.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
انتشار: 11 مهر 1399 بروزرسانی: 11 مهر 1399 گردآورنده: 0nlysms.ir شناسه مطلب: 1182

به "تقدیر جمعی از دانشگاهیان و اعضای هیئت علمی دانشگاه ها از دیوان عدالت اداری" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تقدیر جمعی از دانشگاهیان و اعضای هیئت علمی دانشگاه ها از دیوان عدالت اداری"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید