توسعه فناوری گام شناس برای تشخیص هویت افراد در خیابان توسط چینی ها

به گزارش تنها پیامک، چینی ها درحال توسعه فناوری جدید گام شناس برای تشخیص هویت افراد هستند. نرم افزاری که قادر است از روی شمایل بدنی و نوع راه رفتن، هویت افرادی که صورتشان را مخفی نموده اند، معلوم کند.

توسعه فناوری گام شناس برای تشخیص هویت افراد در خیابان توسط چینی ها

به گزارش خبرنگاران، فاز آزمایشی این فناوری همراه با فناوری چهره شناس توسط پلیس پکن و شانگهای آغازشده است و مهندسان با استفاده از هوش مصنوعی و یادگیری ماشین، سیستم نظارت و ارزیابی عابران خیابانی را به اجرا گذاشته اند.

هوانگ یانگ ژن مدیر کمپانی واتریکس به عنوان مدیر پروژه می گوید: سیستم گام شناس، هویت افراد را از فاصله 50 متری درحالی که پشتشان را به دوربین نموده و با صورت خود را پوشانده اند، تشخیص می دهد.

به گفته وی فناوری گام شناس شکاف موجود در فناوری چهره شناس را پرنموده و مشکل دریافت تصاویر باکیفیت و از نزدیک را حل می نماید.

با تور چین همراه باشید

بدین ترتیب احتیاج به همکاری مردم برای تشخیص چهره آن ها نیست و با تجزیه وتحلیل راه رفتن، برداشتن قدم ها با یک الگوی خاص و تعاریف آن در سیستم می توان تشخیص هویت را بدون مشکل انجام داد.

کمپانی واتریکس با دریافت 14.5 میلیون دلار سرمایه گذاری دولتی، از ماه گذشته درحال توسعه فناوری گام شناس است.

پلیس چین اخیراً سیستم چهره شناس خود را به سیستم دوربین CCTV ملی وصل نموده تا افراد را در خیابان مانیتور کند و حالا با افزودن فناوری گام شناس باگ های موجود را برطرف نموده تا بتواند تشخیص هویت دقیق تری انجام دهد.

منبع: خبرآنلاین
انتشار: 23 اسفند 1397 بروزرسانی: 26 آبان 1399 گردآورنده: 0nlysms.ir شناسه مطلب: 54

به "توسعه فناوری گام شناس برای تشخیص هویت افراد در خیابان توسط چینی ها" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "توسعه فناوری گام شناس برای تشخیص هویت افراد در خیابان توسط چینی ها"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید