رازهایی درباره مردان که زنان نمی دانند

به گزارش تنها پیامک، ممکن است فکر کنید که همه چیز را در خصوص مردان می دانید اما رازهایی درباره مردان وجود دارد که از آن ها بی خبر هستید.

رازهایی درباره مردان که زنان نمی دانند

خصوصیاتی در مردان است که شما از آن بی خبر هستید. برخلاف زنان، مردان احساسات خود را آزادانه بیان نمی نمایند، بنابراین گاهی اوقات سخت است که احساسات آن ها را رمزگشایی کنیم. در این مطلب از خبرنگاران به بیان رازهایی درباره مردان که زنان نمی دانند می پردازیم.

رازهایی درباره مردان که زنان نمی دانند

مردها قطعا موجودات پیچیده ای هستند اما می توان با یاری گرفتن از نتایج بعضی تحقیقات به رازهای مردان پی برد. در ادامه به بیان این رازها می پردازیم.

رازهایی درباره مردان که زنان نمی دانند، علاقه پنهانی به همسر

ممکن است شما به طور کامل از پسری که در حال دیدار با او هستید غافلگیر شوید و از نشان دادن احساسات خود نترسید. شما در عرض دو ثانیه به پیغام های متنی او پاسخ می دهید، هرگز او را برای قرار دیدار رد نمی کنید و وقتی هر دوی شما با هم باشید، نمی توانید از احساساتی شدن جلوگیری کنید. شما قطعا احساسات خود را به طور طبیعی به او نشان می دهید اما فکر نموده اید که آیا او نیز در خصوص شما چنین احساسی دارد؟

ما یک خبر خوب داریم. اگر چه او ممکن است هرگز مانند شما اظهار نظر نکند اما محتمل است که او عاشق شما باشد. در واقع، او ممکن است فکر کند شما آنقدر عالی هستید و ارزشش را دارید که شروع به کنکاش کند که آیا شما برای او مورد خوبی هستید یا نه.

وسواس درباره گذشته همسر

وسواس او درباره کنار آمدن با گذشته همسر ممکن است از راه های مختلفی ظاهر گردد. مانند این که او بی وقفه در خصوص شما و شریک عاطفی سابق شما فکر می نماید و می پرسد آیا شما نیز به همان صورتی که به شریک قبلی خود نگاه می کردید به او نگاه می کنید. حتی اگر او به شما اعتماد کند باز یک مرد است. شما با اطمینان دادن به او و اثبات وفاداری به همسر از جانب خودتان می توانید کمی خیالش را راحت کنید اما بدانید او تا همواره نگران این موضوع خواهد بود.

دنبال کردن زنان در شبکه های اجتماعی

هنگامی که هر دو از هم دور هستید و دلتنگ یکدیگر هستید، مردان اغلب به روزرسانی شرایط شما را در صفحه های اجتماعی مرور می نمایند. آن ها این کار را برای نزدیک شدن به شما انجام نمی دهند. بلکه فقط این کار را می نمایند تا تمام جزئیات شما را ببینند و تا حدودی بتوانند از رازها و حریم خصوصی شما آگاهی کسب نمایند. برای اینکه روابط عاطفی خوبی را شروع کنید به مطلب در جواب ابراز علاقه چه بگوییم؟ سر بزنید.

رازهایی درباره مردان که زنان نمی دانند، انتظار برای شروعی دوباره

مردان وقتی برای مدتی از شما خبر ندارند دچار شک و نگرانی می شوند. آن ها بعلاوه از دادن پیغام مجدد به شما خودداری می نمایند. در این مواقع شاید احساس کنید او دیگر فراموشتان نموده یا مشغله هایش از شما مهم تر است اما در بیشتر موارد این طور نیست. باید بدانید او در سکوت تمام نگرانی های خود را جمع نموده است تا در زمان مناسب به شما واکنش نشان دهد. تنها با فرستادن خبری از خود دوباره شور و شوق او را نسبت به خود مشاهده خواهید کرد.

علاقه به کنترل و مدیریت همسر

مردان شکارچیان طبیعی هستند و عادت دارند در طول دوران رابطه، کنترل را در دست بگیرند. او مطمئنا از شما می خواهد بیرون بروید، قرارهای خود را برنامه ریزی کنید و معمولا اوست که به طور نامحسوس برای شروع رابطه عاشقانه پیش قدم می گردد اما هنگامی که شما دو نفر مدتی با هم بودید. او واقعا دوست دارد بنشیند و به شما اجازه دهد هر از گاهی کنترل را در دست بگیرید.

تنفر از طرد شدن

مردان به طرد شدن عادت نموده اند. در تمام زندگی خود، آن ها به دختران نزدیک می شوند و معمولا از طرف آن ها رد و طرد می شوند. اما هر بار که او را رد می کنید، کمی درون او را می شکنید. متاسفانه رد مستمر او بر حفظ عزت نفس او تاثیر منفی می گذارد. او ممکن است احساس کند که برای شما به مقدار کافی خوب نیست و این واقعا می تواند بر روابط شما فشار وارد کند.

پیشنهاد مطالعه: مطلب 7 راه چاره مفید برای افزایش عزت نفس را بخوانید.

منبع: پیام دلتا
انتشار: 14 تیر 1401 بروزرسانی: 14 تیر 1401 گردآورنده: 0nlysms.ir شناسه مطلب: 3024

به "رازهایی درباره مردان که زنان نمی دانند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رازهایی درباره مردان که زنان نمی دانند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید