سیستم پیشنهادی کاپلو برای بازی تیم ملی ایتالیا در یورو 2016

به گزارش تنها پیامک، سرمربی پیشین تیم های فوتبال رئال مادرید، رم و یوونتوس به تیم ملی کشورش برای بازی در جام ملت های اروپا، یک سیستم بازی پیشنهاد کرد.

سیستم پیشنهادی کاپلو برای بازی تیم ملی ایتالیا در یورو 2016

برای دیدن شاهکارهای تاریخ اروپا با تور ایتالیا همراه شوید.

به گزارش تنها پیامک، فابیو کاپلو معتقد است که تیم ملی ایتالیا می تواند عملکرد فوق العاده ای در یورو 2016 داشته باشد و گفت اگر او سرمربی آتزوری بود همه بازیکنان این تیم را مجبور می کرد در همه حوزه ها شرکت و سخت کوشش نمایند.

کاپلو که تیم ملی کشورش در یورو 2016 با تیم های ملی بلژیک، ایرلند جنوبی و سوئد هم گروه است، گفت: ایتالیا می تواند یک یورو فوق العاده داشته باشد، حتی اگر تعدادی از بازیکنان این تیم غایب باشند و به همین دلیل آنتونیو کونته مجبور گردد که راهکار های جدیدی پیدا کند.

کاپلو ادامه داد: بازیکنان یوونتوس با ورودشان به تیم ملی ایتالیا می توانند همان نگرش و روحیه پیروزی طلب شان را به دیگر بازیکنان آتزوری انتقال دهند. اولین بازی ایتالیا (برابر بلژیک) بسیار حیاتی و تأثیرگذار خواهد بود، چون ایتالیا باید خودش را با آمادگی کامل به این بازی برساند.

به نظر می رسد که کونته می خواهد تیمش را با سیستم 2-5-3 در یورو 2016 به میدان بفرستد. آیا کاپلو این سیستم بازی را برای ایتالیا تأیید می نماید؟

او در پاسخ به این پرسش گفت: اگر من بودم با سیستم 9 - یک بازی می کردم، یعنی یک نفر را به عنوان مهاجم نوک در تیم قرار می دادم و به جز او همه بازیکنان دیگر تیم را به سختکوشی، کوشش و یاری به یکدیگر در زمین بازی وادار می کردم.

اولین بازی تیم ملی ایتالیا در یورو 2016 در تاریخ 24 خرداد برابر تیم اول رده بندی فیفا، بلژیک است.

منبع: تسنیم
انتشار: 13 دی 1398 بروزرسانی: 26 آبان 1399 گردآورنده: 0nlysms.ir شناسه مطلب: 538

به "سیستم پیشنهادی کاپلو برای بازی تیم ملی ایتالیا در یورو 2016" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سیستم پیشنهادی کاپلو برای بازی تیم ملی ایتالیا در یورو 2016"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید