عباسی: ثبت نام نمایشگاه اینوتکس 2022 شروع شد ، برگزاری رویداد اردیبهشت 1401

به گزارش تنها پیامک، دبیر یازدهمین نمایشگاه اینوتکس از شروع ثبت نام یازدهمین دوره نمایشگاه بین المللی نوآوری و فناوری از امروز برای شرکت های دانش بنیان، خلاق و سایر اعضای اکوسیستم نوآوری کشور اطلاع داد.

عباسی: ثبت نام نمایشگاه اینوتکس 2022 شروع شد ، برگزاری رویداد اردیبهشت 1401

به گزارش خبرنگار دانشگاه خبرنگاران، صبح امروز نشست خبری یازدهمین نمایشگاه بین المللی نوآوری و فناوری اینوتکس 2022 در کارخانه نوآوری های وی برگزار گردید. در این نشست سجاد عباسی فشمی دبیر یازدهمین نمایشگاه اینوتکس بیان نمود: ثبت نام این دوره از نمایشگاه بین المللی نوآوری و فناوری (INOTEX 2022) از امروز در سایت https://www.inotex.com/ شروع شد و تا 14 فروردین ماه ادامه دارد.

وی با بیان اینکه این دوره از نمایشگاه (INOTEX 2022) همانند سال گذشته از 20 تا 23 اردیبهشت 1401 در محوطه باز پارک فناوری پردیس (به منظور رعایت پروتکل های بهداشتی در روز های کرونایی) برگزار خواهد شد، ادامه داد: فعالان اکوسیستم نوآوری کشور شامل شرکت های دانش بنیان، شرکت های خلاق، شتاب دهنده ها، صندوق های خطرپذیر، کارگزاران فناوری، مراکز رشد و ... می توانند در این دوره از نمایشگاه ثبت نام و شرکت نمایند.

عباسی فشمی ادامه داد: با توجه به شروع زمان ثبت نام شرکت در رویداد اگر متقاضیان تا 14 اسفندماه برای ثبت نام اقدام نمایند مشمول تخفیف 30 درصدی ثبت نام زودهنگام خواهند شد.

دبیر یازدهمین نمایشگاه اینوتکس یادآور شد: علاوه بر تخفیف 30 درصدی، برای شرکت های دانش بنیان تخفیف 70 درصدی با حمایت صندوق نوآوری و شکوفایی برای حضور در نمایشگاه و نیز تخفیف 50 درصدی برای شرکت های خلاق از سوی ستاد فناوری های نرم وتوسعه صنایع خلاق در نظر گرفته شده است.

وی تاکید نمود: در این دوره از نمایشگاه بیش از 20 رویداد مختلف برگزار می گردد. رویداد استیج ایستگاه آینده که در آن فرایند های توسعه تکنولوژی در آینده و تاثیر آن در زندگی روزمره ارایه می گردد به حوزه بلاکچین، بیگ دیتا پرداخته می گردد.

دبیر نمایشگاه اینوتکس اضافه کرد: رقابت استارتاپی اینوتکس پیچ یکی دیگر از رویداد های این نمایشگاه است، در این دوره از رقابت 300 استارتاپ برای رقابت ثبت نام کردند. در حال حاضر این رویداد در استان های فارس، کرمانشاه، زنجان برگزار گردیده و هفته آینده در استان تهران برگزار خواهد شد و در آینده نیز در استان های قم، سمنان و آذربایجان برگزار می گردد.

عباسی گفت: ریورس پیچ رویدادی است که در این دوره از نمایشگاه برپا خواهد شد. در این رویداد احتیاج های فناورانه سازمان ها اعلام می گردد، بعلاوه در بخش جانبی نمایشگاه سال جاری رویداد ویژه دانش آموزان با هدف هم افزایی دانش آموزان و معلمان در زمینه فعالیت های فناورانه برگزار می گردد.

وی یادآور شد: پاویون مشاوره در حوزه های مختلف حقوقی و سرمایه گذاری از دیگر برنامه های جانبی نمایشگاه است، بعلاوه کافه سرمایه اینوتکس یکی دیگر از بخش های نمایشگاه است که در آن استارتاپ هایی که احتیاج به سرمایه دارند در این بخش حضور خواهند یافت.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 30 اردیبهشت 1401 بروزرسانی: 30 اردیبهشت 1401 گردآورنده: 0nlysms.ir شناسه مطلب: 2666

به "عباسی: ثبت نام نمایشگاه اینوتکس 2022 شروع شد ، برگزاری رویداد اردیبهشت 1401" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "عباسی: ثبت نام نمایشگاه اینوتکس 2022 شروع شد ، برگزاری رویداد اردیبهشت 1401"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید