مجیدی: عده ای دوست ندارند استقلال با مربی دیگری قهرمان گردد، جادوی من دعای مادر پیرم است

به گزارش تنها پیامک، سرمربی تیم فوتبال استقلال در واکنش به شایعات اخیر درباره استفاده از جادوگر گفت: جادوی من دعای مادر پیرم است که هر روز برایم دعا می نماید.

مجیدی: عده ای دوست ندارند استقلال با مربی دیگری قهرمان گردد، جادوی من دعای مادر پیرم است

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرنگاران، فرهاد مجیدی در نشست خبری پیش از ملاقات فردای استقلال مقابل پرسپولیس در هفته بیست وسوم لیگ برتر گفت: دربی همواره حساسیت های خاص خودش را دارد. فردا با تیم بسیار خوبی بازی داریم. جدا از دربی، پرسپولیس در چند سال فرایند خوبی داشته و مهم ترین فاکتور این تیم ثبات و حفظ بازیکنانش بوده است. بازیکنان این تیم سال ها کنار هم بازی می نمایند و هماهنگی خوبی دارند. پرسپولیس تیم فوق العاده خوبی است. در درجه اول می خواهیم شاهد بازی خوبی باشیم و برای طرفداران استقلال و پرسپولیس بازی جذابی گردد.

وی در مورد عملکرد خوب آمانوف، یامگا و سیلوا در استقلال توضیح داد: بازیکنانی که به ایران می آیند را ایجنت ها معرفی می نمایند و فیلم 20 دقیقه ای نشان می دهند تا جذب شوند. من در مورد هیچ بازیکنی این کار را نکردم. شاید باورتان نگردد زمانی که قصد داشتیم کوین یامگا را جذب کنیم حداقل 4 بازی نود دقیقه ای از او به همراه گابریله پین و صالح مصطفوی نگاه کردیم. گزینه های خط دفاعی زیاد بودند ولی ترجیح دادم بازیکنی بیاید که بازی نموده باشد. سیلوا یک ماه قبل بازی نموده بود. نقطه مثبت در جذب بازیکنان خارجی، استقلال بوده که در آسیا شناخته شده است. وقتی سیلوا روزمه باشگاه استقلال را دیده بود، گفت شادم به یک تیم بزرگ آسیایی می آیم.

مجیدی در مورد شرایط محمد دانشگر مطرح نمود: امروز آخرین جلسه تمرینی است و شرایط بازیکنان را آنالیز می کنیم و تصمم نهایی را خواهیم گرفت.

وی در واکنش به این سؤال که در 22 هفته گذشته شکست ناپذیر بوده و آیا با این شرایط در دربی به فکر تساوی است یا رویکرد دیگری دارد، گفت: مربی ای که با تفکر مساوی وارد زمین گردد، مطمئناً می بازد. سه امتیاز بازی فردا برای من خیلی مهم است. در طول هفته با بازیکنان در این زمینه صحبت کردم. یکبار هم نشده به این قضیه فکر کنم که مساوی بگیرم. در صورت برد هم چیزی برای استقلال تمام نشده و باید برای قهرمانی بجنگیم. مهم این است که بازیکنان بدانند تا زمانی که جام بالای سر نرفته چیزی تمام نشده است، حالا می خواهد رکورد باشد یا هر چیز دیگری. برای من قهرمانی تیمم مهم است و به چیزی که شما گفتید فکر هم ننموده ام. تفکر من پیروزی است و پیش بینی ام این است یکی از دربی های خوب این چند سال اخیر خواهد بود.

مجیدی در واکنش به اینکه برخی صحبت ها مبنی بر ارتباط کادرفنی استقلال با جادوگر مطرح شده، مطرح نمود: واقعاً شما به عنوان یک خبرنگار خجالت نمی کشید این سؤال را مطرح می کنید؟ قربان خدا بروم که برخی مواقع به آدم عزت می دهد که شما را به این روز می اندازد که این موضوع را مطرح کنید. همواره می گویم خدایا! اگر لیاقت دارم به من بیشتر بده و اگر ندارم همینقدر کافی است که شما را به این روز می اندازد که این سوال را می پرسید. جادوی من دعای مادر پیرم است که هر روز برای من دعا می نماید. جادوی من پدرم است و درست است که در قید حیات نیست اما برایم دعا می نماید. جادوی من کوشش بازیکنانم است که با همه مسائل و با تمام توان کار کردند. جادوی من حمایت طرفداران است که با همه شیطنت هایی که شده نتوانستند تیم را به هم بریزند و مجبور شدم حرف بزنم تا نقاب شان برداشته گردد. جادوی من حمایت کادرفنی است که شبانه روز کوشش می نماید. در شأن یک خبرنگار نیست که چنین سؤالی را مطرح کند. برای من قبلاً هم از این حرف ها درآورده اند، این حرف ها تنها انگیزه من را بیشتر می نماید. واقعاً از خدا متشکرم که اینقدر به من عزت داده که شما را به این روز می اندازد.

سرمربی استقلال در مورد اینکه اگر تیمش دربی را ببرد اختلاف با پرسپولیس 9 امتیاز می گردد و خیلی ها لیگ را برای استقلال تمام شده می دانند و آیا این تفکر به استقلال ضربه نمی زند؟ گفت: شما می توانید از بازیکنان من بپرسید، در طول هفته به آنها گفتم در صورت برد در دربی هم باید تا هفته آخر کوشش نمایند و هیچ چیزی تمام نمی گردد. تیم ما تا هفته آخر باید این فرایند را ادامه دهد و برترین نتیجه را بگیرذ. برد دربی یک اِپسیلون انگیزه ما را برای بازی های آینده کم نمی نماید.

مجیدی در مورد صحبت هایی که درباره او مطرح می گردد مطرح نمود: این صحبت ها به این دلیل است که خیلی ها از پیروزیت استقلال شاد نیستند و این یک واقعیت است. من گفته ام در آخر فصل درباره تمام این مسائل صحبت می کنم. تنها چیزی که برایم اهمیت دارد این است که تمرکزم به هم نخورد. با طرفداران استقلال در آخر فصل درباره همه کسانی که دوست ندارند استقلال با شخص دیگری قهرمان گردد صحبت می کنم، به ویژه خودی ها. هیچ کس نیامد از توانایی و کوشش بازیکنان من حرف بزند. این نتایج با زحمت به دست آمده است.

وی افزود: اگر سال گذشته 3-4 ساعت کار می کردم الان 7 ساعت کار می کنم. این فوتبال چه چیزی برای من دارد؟ من به فوتبال آمدم که محبوبیتم یا قراردادم بیشتر گردد؟ از زمان شفر تا الان قراردادم را کامل دریافت ننموده ام. از سال 90-91 مبلغ یک میلیارد و 400 میلیون از استقلال طلب دارم. این کارها انگیزه من را بیشتر می نماید و این چالش ها را دوست دارم و می خواهم به شما ثابت کنم که اینگونه نیست. متاسفانه برای تیم من خیلی مسائل درست کردند. باز هم از بازیکنانم تشکر می کنم که بسیار حرفه ای و باهوش بودند و نگذاشتند که تیم به هم بریزد، به خاطر همین است که استقلال چند سال است قهرمان نمی گردد. مفصل درباره همه این مسائل صحبت خواهم کرد.

مجیدی در واکنش به این موضوع که با توجه به صدرنشینی تیمش و فاصله 6 امتیازی با پرسپولیس، تیمش فشار بیشتری را در دربی تحمل می نماید، گفت: در این خصوص با شما موافق نیستم چون تیمی که در صدر جدول است و فاصله 6 امتیازی با تیم دوم دارد فشار کمتری را متحمل می گردد. تیم دوم جدول فشار بیشتری را تحمل خواهد نمود، شاید هم من اشتباه می کنم.

وی در مورد جنب و جوشی که در بازی های استقلال در کنار زمین دارد، توضیح داد: مدل مربیگری من است و چیزی نیست که یک بازی انجام دهم و یک بازی هم انجام ندهم. فکر می کنم برخی مواقع در شرایط بازی پیش می آید ولی در کل در 90 دقیقه بیشتر تمرکزم روی بازی است.

مجیدی در واکنش به اظهارات علیرضا منصوریان علیه او پس از ملاقات با صنعت نفت آبادان گفت: اشکالی ندارد!

سرمربی استقلال در مورد اینکه چقدر امیدوار به قهرمانی تیمش است، گفت: من قول قهرمانی نداده ام. تنها قولی که به طرفداران دادم این بود که همه کوششم را برای قهرمانی استقلال انجام دهم. گفتم زمانی مطمئن می شوم قهرمان شده ایم که وریا غفوری جام را بالای سر ببرد. تا آن موقع نه به رکورد فکر می کنم نه چیز دیگری. تا این لحظه بیشترین سهم پیروزیت ها به بازیکنان اختصاص دارد که با تمام وجود کار کردند و از آنها تشکر می کنم. بازیکنان به معنای واقعی تیم و پشت هم بودند. به چه دلیل نباید تیم من پیروز باشد؟ متأسفانه به تیم من پرداخته نمی گردد و برخی برنامه های تلویزیونی دنبال این هستند که از چه تیمی امتیاز کسر شده است. وقتی وریا غفوری کاپیتان من، دقیقه 80 استارت می زند مطمئن باشید تیمم برنده می گردد. استقلال یک تیم است و بازیکنان پشت هم هستند و این موضوع به پیروزیت ما یاری نموده است.

مجیدی در مورد اینکه گل محمدی گفته دربی رفت خوب بازی کردند، یادآور شد: طرفداران دو تیم دوست دارند کیفیت خوبی از تیم شان ببینند. وقتی کیفیت بازی پایین می آید به خاطر حساسیت ها است. پیش بینی من این است که فردا طرفداران خوب استقلال و پرسپولیس بازی خوبی می بینند.

سرمربی استقلال در رابطه با تقابل تیمش با عنوان برترین خط دفاعی با برترین خط حمله لیگ یعنی پرسپولیس گفت: در مورد استراتژی بازی فردا نمی توانم صحبت کنم. اول صحبت هایم گفتم با تیم بسیار خوبی بازی داریم. پرسپولیس نه تنها در حمله بلکه در خط هافبک و دفاعی از برترین های لیگ است. بازی های استقلال و پرسپولیس حساس است. هر تیم از موقعیت هایش استفاده کند برنده بازی خواهد شد.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 26 اردیبهشت 1401 بروزرسانی: 26 اردیبهشت 1401 گردآورنده: 0nlysms.ir شناسه مطلب: 2242

به "مجیدی: عده ای دوست ندارند استقلال با مربی دیگری قهرمان گردد، جادوی من دعای مادر پیرم است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مجیدی: عده ای دوست ندارند استقلال با مربی دیگری قهرمان گردد، جادوی من دعای مادر پیرم است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید