مسئولان کشتی کرمانشاه در پی میزبانی جام تختی

به گزارش تنها پیامک، به گزارش خبرنگاران، در حالیکه رئیس فدراسیون کشتی چندی پیش صراحتاً اعلام کرد برنامه و تمهیدات ویژه ای برای رونق دادن به جام تختی در حال تدوین و تصویب است، مسئولان کشتی استان کرمانشاه هم با توجه به سوابق و تجارب مطلوب میزبانی چندین دوره رقابت های جام تختی، سودای میزبانی دوباره این رویداد بین المللی را در سر دارند.

مسئولان کشتی کرمانشاه در پی میزبانی جام تختی

البته یکی از دلایل جدیت اهالی کشتی کرمانشاه برای میزبانی جام تختی این است که این دوره از مسابقات یکی از مراحل مهم چرخه انتخابی تیم ملی در سال 2022 خواهد بود.

محمدحسین محبی رئیس هیأت کشتی استان کرمانشاه با تأیید این خبر از جدیت این استان برای میزبانی مسابقات جام تختی خبر داد و گفت: در نظر داریم بزودی در حاشیه برگزاری مرحله نهایی لیگ برتر کشتی آزاد در تهران درخواست میزبانی را در دیدار با متولیان فدراسیون کشتی مطرح کنیم.

تمایل مسئولان کشتی استان کرمانشاه برای میزبانی جام تختی در حالی مطرح شده که گفته می شود با توجه به زمان مسابقات قهرمانی آسیا این احتمال وجود دارد برگزاری پیکارهای جام تختی نیز به سال آینده موکول شود.

به گزارش خبرنگاران، بی تردید رقابت های بین المللی جام تختی در سال های اخیر با افت کمی و کیفی مشهودی روبرو شده که در برخی اوقات نام و اعتبار این رویداد باسابقه بین المللی کشتی ایران را زیر سوال برده است. به همین دلیل فدراسیون کشتی چندی پیش اظهار داشت قصد دارد با اجرای برنامه های مدون و جامعی، افت کمی و کیفی جام تختی را برطرف و برگزاری آن به عنوان یک رویداد بین المللی را مجذوب کننده و کارآمدتر کند.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 28 اردیبهشت 1401 بروزرسانی: 28 اردیبهشت 1401 گردآورنده: 0nlysms.ir شناسه مطلب: 2480

به "مسئولان کشتی کرمانشاه در پی میزبانی جام تختی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مسئولان کشتی کرمانشاه در پی میزبانی جام تختی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید