پیام تبریک شهردار تهران به مناسبت سال نو میلادی به سفارتخانه های منطقه 12

به گزارش تنها پیامک، شهردار منطقه 12 با تأکید بر بشارت صلح و دوستی پروردگار برای پیروان همه ادیان الهی، از ابلاغ پیام تبریک شهردار تهران به مناسبت سال نوی میلادی به سفارتخانه های حاضر در این منطقه خبر داد.

پیام تبریک شهردار تهران به مناسبت سال نو میلادی به سفارتخانه های منطقه 12

به گزارش گروه اجتماعی خبرنگاران به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه 12، امیر یزدی، شهردار منطقه ضمن تبریک میلاد باسعادت پیامبر اولوالعزم، حضرت عیسی بن مریم (علیه السلام) و آغاز سال میلادی 2022 به همه مسیحیان دنیا، به ویژه هم وطنان مسیحی کشور گفت: پروردگار عالم به پیروان همه ادیان الهی، بشارت صلح و دوستی داده و ازاین رو تقویت این دوستی ها، عمل به خواست خداوند متعال است که این امر بی شک سعادت ابناء بشر را در گوشه و کنار دنیا در پی خواهد داشت.

یزدی با آرزوی سالی پر از صلح و آرامش برای دنیا افزود: منطقه 12 مرکز به عنوان منطقه مرکزی تهران، از دیرباز میزبان سفارتخانه های مهمی از دیگر کشور ها بوده و اکنون شهرداری این منطقه در آغاز سال نوی میلادی، به منظور انجام وظیفه ابلاغ پیام تبریک جناب آقای دکتر زاکانی، شهردار محترم تهران به این سفارتخانه ها به ایفای نقش پرداخته است.

وی دراین باره توضیح داد: گروهی از همکاران من در هفته گذشته، طی روز های یک شنبه تا سه شنبه، 19 تا 21 دی ماه با اهدای هدایا و پیام تبریک به دیدار سفرای سفارتخانه های کشور های آلمان واقع در خیابان فردوسی، رومانی واقع در فخرآباد، خیابان شهید مشکی و تایلند، واقع خیابان استقلال -که به دلیل تعمیرات هم اکنون در کامرانیه است- رفتند و با آن ها به نشست و گفتگو پرداختند.

شهردار قلب طهران همچنین از ادامه این دیدار ها با دیگر سفارتخانه های حاضر در این منطقه داد و گفت: دیدار با سفیر محترم کشور روسیه که سفارتخانه آن در خیابان نوفل شاتو واقع شده، در این هفته صورت خواهد گرفت.

وی در پایان ضمن ابراز امیدواری از برقراری تعاملات بیشتر با این کشور ها گفت: شهرداری منطقه 12، همواره آماده استفاده از تجربیات این کشور ها در حوزه امور شهری است و به همین منظور آغوش دوستی و مهر به سوی این کشور ها می گشاید.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 1 خرداد 1401 بروزرسانی: 1 خرداد 1401 گردآورنده: 0nlysms.ir شناسه مطلب: 2795

به "پیام تبریک شهردار تهران به مناسبت سال نو میلادی به سفارتخانه های منطقه 12" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پیام تبریک شهردار تهران به مناسبت سال نو میلادی به سفارتخانه های منطقه 12"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید