کیفیت هوای مرکز امروز در شرایط قابل قبول قرار می گیرد

به گزارش تنها پیامک، تهران (پانا) - با اعلام شرکت کنترل کیفیت هوای تهران، کیفیت هوای مرکز امروز (5 فروردین ماه) با توجه به کاهش تردد خودروها و وزش باد مؤثر هوای تهران در شرایط قابل قبول قرار می گیرد.

کیفیت هوای مرکز امروز در شرایط قابل قبول قرار می گیرد

پیش بینی های صورت گرفته در شرکت کنترل کیفیت هوای شهر تهران حاکی از آن است که در صبحگاه روز آدینه (5 فروردین ماه) با کاهش تردد خودروها در روز تعطیل و وزش باد مؤثر، کیفیت هوا در بیشتر منطقه ها در محدوده قابل قبول قرار خواهد گرفت.

در طی روز با افزایش تندی باد پراکندگی آلاینده ها تسهیل می گردد. با تداوم این شرایط جوی تا اواخر وقت آدینه کیفیت هوا در بیشتر منطقه ها در محدوده قابل قبول قرار خواهد گرفت. وزش باد مؤثر تا صبح روز شنبه (6 فروردین ماه) از تجمع آلاینده ها جلوگیری خواهد نمود، هرچند با شروع تردد خودروها تا حدودی بر مقدار غلظت ذرات معلق افزوده می گردد و کاهش کیفیت هوا در بعضی منطقه ها پرتردد دور از انتظار نیست.

افزایش تندی باد در طول روز شرایط مناسب برای پراکندگی آلاینده ها را فراهم می نماید. بعلاوه تقویت ناپایداری جوی تا ساعات پایانی شنبه همراه با وزش باد مؤثر، کاهش غلظت آلاینده ها و برقراری شرایط قابل قبول در بیشتر منطقه ها را در پی خواهد داشت.

منبع: خبرگزاری پانا
انتشار: 28 اردیبهشت 1401 بروزرسانی: 28 اردیبهشت 1401 گردآورنده: 0nlysms.ir شناسه مطلب: 2439

به "کیفیت هوای مرکز امروز در شرایط قابل قبول قرار می گیرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کیفیت هوای مرکز امروز در شرایط قابل قبول قرار می گیرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید