گزارش خبرنگار اعزامی خبرنگاران از اندونزی، ضیایی: کره را هم راحت شکست می دهیم

به گزارش تنها پیامک، رئیس فدراسیون والیبال گفت: کادر فنی بازی های آسیایی را به عنوان اردوی تدارکاتی دیده و امیدوارم که تیم آماده ای به مسابقات جهانی برود.

گزارش خبرنگار اعزامی خبرنگاران از اندونزی، ضیایی: کره را هم راحت شکست می دهیم

برای دیدن زیباترین جزیره اندونزی با تور بالی همراه شوید.

به گزارش خبرنگار اعزامی خبرنگاران از اندونزی، احمد ضیایی بعد از فزونی تیم ملی والیبال مقابل قطر و صعود به فینال بازی های آسیایی 2018 گفت: همانطور که دیدید، بازیکنان خیلی مقتدرانه در 3 ست پیاپی برنده شدند. وظیفه خودم می دانم که این پیروزی را به ملت بزرگ ایران تبریک بگویم. فکر می کنم بازیکنان امروز بدون نقص بازی کردند.

وی اضافه کرد: قطری ها امروز مقابل ایران انگیزه زیادی داشتند و از طرف دیگر بدشان نمی آمد که به نوعی سر به سر بازیکنان ما بگذارند و اعصاب شان را به هم بریزند.

رئیس فدراسیون والیبال درباره اینکه این پیروزی جبران شکست چند هفته قبل در فینال کاپ آسیا بود، توضیح داد: در آن مسابقات که تقریبا تیم جوانان ما شرکت نموده بود. البته آن تیم هم قطر را در فینال می توانست شکست دهد و 2 ست از حریف پیش بود؛ اما در نهایت به بی تجربگی خود باختند. آنجا نیز نشان دادیم که در بخش پایه هم خوب کار می کنیم و پشتوانه های خوبی در والیبال داریم.

ضیایی درباره فینال و رویارویی با کره جنوبی گفت: امروز کره جنوبی بازی تنگاتنگی را با چین تایپه برگزار کرد و به فینال رسید. من احساس می کنم اگر اتفاق خاصی نیفتد، راحت بازیکنان می توانند تیم کره جنوبی را هم شکست دهند و عنوان قهرمانی را به دست آورند.

وی درباره نزدیکی مسابقات جهانی به تاریخ خاتمه بازی های آسیایی بیان داشت: برنامه ریزی کردیم تا تیم به خاطر سفرهایی که دارد، آسیب نبیند. بازیکنان به تهران می فرایند و استراحت کوتاهی خواهند داشت و سپس راهی مسابقات جهانی می شوند. کادرفنی بازی های آسیایی را به عنوان اردوی تدارکاتی دیده و امیدوارم که تیم آماده ای به مسابقات جهانی برود.

منبع: تسنیم
انتشار: 7 بهمن 1398 بروزرسانی: 26 آبان 1399 گردآورنده: 0nlysms.ir شناسه مطلب: 600

به "گزارش خبرنگار اعزامی خبرنگاران از اندونزی، ضیایی: کره را هم راحت شکست می دهیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "گزارش خبرنگار اعزامی خبرنگاران از اندونزی، ضیایی: کره را هم راحت شکست می دهیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید