3 برند برتر شیرآلات ایرانی کدامند؟

به گزارش تنها پیامک، یکی از راه های بهتر کردن آشپزخانه و سرویس های بهداشتی، استفاده از شیرآلات بهتر است. اگر دقت کنیم، واضح است که هر کدام از افراد خانواده در طول روز چندین بار با شیرهای بهداشتی در هر قسمت از خانه سروکار دارند. پس مشخصاً یک گزینه مناسب تنها یک شیری که مقداری آب از آن خارج می گردد، نیست و مشخصات بیشتری را پوشش می دهد.

3 برند برتر شیرآلات ایرانی کدامند؟

برای مثال نحوه عملکرد و کارایی آن باید آسان باشد و بتوان با آن به راحتی آب را در دما و فشار لازم تنظیم کرد. از آن مهم تر، شیرآلاتی که انتخاب می کنید باید توانایی عملکرد مفید در چندین سال پیاپی را داشته باشند.

اما به هر مقدار ای هم که از اهمیت شیرآلات بهداشتی آگاهی داشته باشیم بازهم انتخاب درست از میان انبوهی از مدل های موجود در بازار سخت است. به همین علت با در نظر گرفتن تمام ویژگی های مهمی که یک شیر بهداشتی باید داشته باشد تا نیازهای متفاوت را رفع کند، در ادامه 3 برند برتر شیرآلات ایرانی را برگزیده و به آنالیز آن ها پرداخته ایم.

نکاتی که باید برای انتخاب برترین شیرآلات بدانید

برای خرید هر آیتم یا وسیله ای نکاتی وجود دارد که با در نظر گرفتن آن ها همواره می توانید یک گزینه باکیفیت را بخرید و شیرآلات هم از این دسته وسایل هستند. برای مثال افرادی که در زمینه شیرهای بهداشتی اطلاعات و تخصصی ندارند تنها به ظاهر آن ها توجه می نمایند، در حالی که همواره ظاهر مهم ترین مسئله نیست و باید به ویژگی های مهم دیگر هم توجه کرد. برخی از این ویژگی های شیرآلات باکیفیت از این قبیل هستند:

1. سردوش Pull-out برای شیر آشپزخانه می تواند خیلی مفید و پرکاربرد باشد.

2. همه شیرآلات باکیفیت دارای کارتریج یا مغزی شیر خوبی هستند.

3. جنس بدنه مستحکم یک فاکتور پراهمیت در خرید است. برای مثال یکی از اجناس مرغوب شیرآلات آلیاژ برنج محسوب می گردد.

4. باکیفیت بودن به معنای گران قیمت بودن نیست، در نتیجه مدل های قیمت مناسب را می توانید از برندهای برتر بخرید.

5. مدل هایی با درجه کیفی بالا به راحتی لک و جرم نمی گیرند و به طبع از ماندگاری بیشتری برخوردار هستند.

6. کار کردن با آن ها آسان است و هنگام باز یا بسته شدن مسئله ای به وجود نمی آورند. برای مثال شیرآلات اهرمی مرغوب می توانند گزینه مطلوبی باشند.

7. یکی دیگر از موضوعات بسیار مهم که باید برای خرید شیرآلات ایرانی باکیفیت به آن توجه کرد، عدم چکه آب حتی پس از سال ها استفاده است. در این صورت صرفه جویی در مصرف چشمگیری هم اتفاق می افتد.

اگر قصد خرید شیرآلات چه از نوع روشویی، ظرفشویی یا هر نوع دیگر را داشته باشید، با توجه به این نکات که اهمیت آن ها مشهود است، می توانید یک خرید مطمئن را تجربه نمایید. البته پیدا کردن مدل هایی که همه این ویژگی ها را شامل شوند، می تواند کار دشواری باشد، در نتیجه برای شما این مدل ها را پیدا و در ادامه معرفی نموده ایم.

معرفی 3 برند برتر شیرآلات ایرانی

اغلب اوقات پرفروش ترین شیرها دربرگیرنده شیرآلات اهرمی ارزان و شیرآلات باکیفیت ایرانی هستند. همواره مدل های خارجی به معنای بهتر بودن نیستند و در خیلی مواقع برعکس این موضوع است. امروزه صنعت و کیفیت نمونه های داخلی به قدری پیشرفت نموده است که نه تنها مدل های مشابه خارجی، بلکه مدل های بهتر را هم می توان در میان آن ها یافت کرد.

بعلاوه قیمت شیرآلات ایرانی در مقایسه با مدل های خارجی ارزان تر و مناسب تر هم می باشد. برندهایی که قصد معرفی آن ها را داریم با بودجه ها، نیازها و سلایق ظاهری مختلفی تطابق خواهند داشت و علت آن هم تنوع بالا و گستردگی در فراوریات به شمار می آید.

1. شیرآلات کی دبلیو سی

یکی از برندهای قابل اطمینان که برترین شیرهای ظرفشویی، حمام، روشویی و توالت را فراوری می نماید، کی دبلیو سی (KWC) با داشتن سابقه ای طولانی مدت است. در واقع تقریباً تمام افرادی که از شیرآلات این برند استفاده می نمایند از آن ها رضایت کامل دارند که این رضایت از کیفیت بالا نشات می گیرد.

حتی اگر از هواداران شیرآلات توکار هستید، کی دبلیو سی یکی از پیشگامان فراورینماینده این محصول با بالاترین درجه کیفی است. در میان شیرهای متنوع این برند علاوه بر مدل های ساده که با هر خانه و سلیقه ای همخوانی دارند، نمونه هایی با طراحی های خاص و زیبا هم دیده می شوند.

بعلاوه می توان گفت که بیشتر شیرآلات بهداشتی کی دبلیو سی نصب آسانی دارند که این امر از هزینه های اضافی شما جلوگیری می نماید. از دیگر مزایای مهم این برند می توان به این موارد اشاره نمود:

 • قطعات این برند به صورت اختصاصی به وسیله خود کارخانه کی دبلیو سی فراوری می شوند.
 • طراحی شیرآلات آن به گونه ای انجام می گردد که از آن ها چندین سال عملکرد مفید انتظار می رود.
 • تنوع بسیار بالایی در فراوریات شیرهای ظرفشویی، روشویی، توالت، حمام و حتی شیرآلات هوشمند این کمپانی وجود دارد که انتخابی بهتر برای نیازهای مختلف را حادث می گردد.
 • بعلاوه داشتن استاندارد ملی شیرآلات کی دبلیو سی، آن ها را به یک گزینه مطمئن و قابل اعتماد تبدیل نموده است.
 • در ساخت شیرآلات این برند کارتریج سرامیکی به کار برده می گردد که از برترین ها به شمار میرود.

2. شیرآلات قهرمان

دومین مورد از برترین شیرآلات ایرانی، شیرآلات قهرمان است که با بهره گیری همزمان از دانش به روز و تجربه ساخته می شوند. کارتریج موجود در مدل های این برند به وسیله کشور اسپانیا ساخته می شوند که در مجموع با دیگر قطعات کیفیتی کم نظیر را خلق می نمایند.

یکی از ویژگی های پراهمیت که متقاضیان مختلف را به این برند جذب نموده است، قیمت های بسیار مناسب هستند. بعلاوه در میان مدل های شیرآلات قهرمان علاوه بر تنوع بالا، نمونه های طلایی رنگ هم وجود دارند تا علاقمندان به این رنگ بتوانند خرید آسانی انجام دهند. به انضمام این موضوع، رنگ طلایی می تواند انتخابی عالی برای شیرآلات اماکنی مثل هتل ها و ادارات باشد. از دیگر خصوصیات شیرهای این برند می توان این نکات را توضیح داد:

 • تمام شلنگ های شیر توالت قهرمان به وسیله کشور آلمان ساخته شده اند که جنس مطلوبی را در اختیار مصرف نمایندگان قرار می دهد.
 • شیرهای باکیفیت این برند از جنس آلیاژ برنج ساخته شده اند که برترین جنس برای بدنه شیرآلات محسوب می گردد.
 • تنوع بالا شیرهای بهداشتی این برند تنها در مدل خلاصه نمی شوند و دارای رنگ های بادوام و البته جذابی مثل مشکی، سفید و کروم هستند.
 • شیرآلات قهرمان در کنار سادگی خود، از جذابیت و ماندگاری بالایی بهره مند هستند.

درصورتی که علاقه مند به شیرآلات قهرمان هستید، پیشنهاد می گردد مقاله منتشر شده در خبرآنلاین با عنوان محصولات پرفروش شیرآلات قهرمان کدامند را مطالعه نمایید و با این محصولات پرفروش آشنا شوید.

3. شیرآلات راسان

شیرآلات راسان با داشتن تنوع بسیار از برترین مدل های موجود در بازار هستند که حتی از لحاظ کیفیت با برندهای خارجی در حال رقابت می باشند. بیشتر شیرهای این برند به وسیله آلیاژ برنج ساخته شده اند که به طبع ماندگاری زیادی را در پی می آورند.

بعلاوه قیمت شیرآلات راسان ارزان و مناسب است که خریدی مطمئن را حادث می گردد. بعلاوه شیرآلات این برند دارای ضمانت و خدمات پس از فروش هستند که یک ویژگی متمایزنماینده نسبت به بسیاری از مدل های دیگر به شمار می رود.

در ضمنً مدل های بسیاری از شیر توالت راسان هم دارای رنگ طلایی هستند تا در صورت تمایل بتوان این رنگ را خریداری کرد و از ظاهر لوکس آن بهره مند شد. تعدادی دیگر از مزایای شیرآلات این برند چنین مسائلی هستند:

 • یکی از ویژگی های چشمگیر شیرآلات راسان برخورداری از آبکاری با ضخامت بالا است.
 • اهرم شیرهای این برند به راحتی باز یا بسته می شوند و با آن ها تنظیم دمای آب آسان است.
 • کارتریج سرامیکی موجود در شیرآلات راسان از کیفیت قابل توجهی برخوردار است.
 • در میان انواعی از مدل های این برند می توان نمونه هایی با طراحی منحصر به فرد را مشاهده کرد که هر کدام برای افرادی با سلیقه خاص یک گزینه بی نظیر محسوب می شوند.

توجه داشته باشید که تمامی این عوامل به صورت کلی در نظر گرفته شده اند و هر یک از نمونه های خاص برندها می توانند مشخصات دیگری را هم شامل شوند. اما در مجموع می توان گفت که این مسائل از مهم ترین عوامل مربوط به هر فراورینماینده می باشند.

بعلاوه در نهایت این نکات از اصلی ترین مواردی هستند که هر فرد باید برای انتخاب برترین شیرآلات از آن ها آگاه باشد. در نتیجه با آنالیز این موضوعات مهم درباره 3 برند برتر شیرآلات ایرانی می توانید انتخابی عاقلانه و ماندگار را تجربه نمایید.

سؤالات متداول

چرا شیرآلات ایرانی بخریم؟

اولین علتی که می تواند برای خیلی از افراد مهم باشد، اختلاف قیمت چشمگیری است که بین نمونه های ایرانی و خارجی وجود دارد. اصولاً محصولات داخلی ساخته شده به وسیله شرکت های معتبر، نسبت به کالاهای خارجی مشابه دارای قیمت بسیار پایین تر هستند.

بعلاوه امروزه شیرآلات بهداشتی ایرانی از درجه کیفی بالایی برخوردار هستند و نیازها و انتظارات متقاضیان را به خوبی رفع می نمایند. در نتیجه پیشنهاد می کنیم که با خرید مدل های ایرانی از فراورینمایندگان داخلی حمایت کنید.

شیرآلات ایرانی باکیفیت را از کجا خریداری کنیم؟

با وجود اینکه شیرآلات برتر ایرانی قیمت و تنوع مناسبی دارند اما اگر برای انجام این خرید به فروشگاه قابل اعتماد مراجعه نکنید، ممکن است به مدل های متنوعی برای سلیقه خود دسترسی نداشته باشید. پس به شما فروشگاه اینترنتی نوین هوم را پیشنهاد می کنیم که همراه با ارائه و فروش برترین مدل های موجود، تخفیف های ویژه ای را در اختیار مشتریان قرار داده است. کافیست به آسانی با کارشناسان مجرب نوین هوم تماس حاصل فرمایید و مشاوره لازم را دریافت کنید.

منبع: فرارو
انتشار: 30 تیر 1401 بروزرسانی: 30 تیر 1401 گردآورنده: 0nlysms.ir شناسه مطلب: 3038

به "3 برند برتر شیرآلات ایرانی کدامند؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "3 برند برتر شیرآلات ایرانی کدامند؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید