آخرین شرایط جسمانی فرزاد فرزین

به گزارش تنها پیامک، تهران (پانا) - در ویدیویی که اخیرا از طریق تیم فرزاد فرزین در اختیار رسانه ها قرار داده شده است، گفته شده که این هنرمند به علت مسمومیت در بیمارستان بستری شده است ولی اکنون حال جسمانی خوبی دارد.

آخرین شرایط جسمانی فرزاد فرزین

به گزارش ایسنا، فرزاد فرزین، خواننده پاپ که به همراه الیاس یالچینتاش خواننده ترکیه ای قطعه مشترک ماسک را به زبان های ترکی و فارسی تولید کرده بود، قرار بود برای نخستین بار و پیش از انتشار ترانه مشترکش با یالچینتاش، 31 مارس در استانبول به روی صحنه برود ولی بعدتر اعلام شد که این خواننده به علت ابتلا به کرونا از اجرای خود بازمانده است.

در همین حوالی از سوی برخی رسانه ها اعلام شد که حال این خواننده نامساعد است و حتی سطح هوشیاری او پایین آمده است گرچه این خبر هنوز به تأیید فرزین و تیم او نرسیده بود. با این حال امروز 13 فروردین 1401 طی ویدیویی که از سمت تیم این خواننده در اختیار رسانه ها داده شده است، از حال جسمانی او می گویند.

در این ویدیو گفته می شود: حال فرزاد عزیز بهتر است ولی دو روز پیش حال خوبی نداشت، بخاطر مسمومیتی که داشتند و شدیدا آب، سدیم و پتاسیم بدنشان پایین آمده بود و از هوش رفته بودند. در ابتدا گمان می رفت که امیکرون باشد که البته علایم آن را خیلی نداشتند و تست ها و آزمایش ها بیشتر روی مسمومیت بود و بعد از اینکه درمان شدند امروز حال خیلی بهتری دارند و فردا هم خیلی بهتر خواهد شد و جای نگرانی نیست.

منبع: خبرگزاری پانا
انتشار: 2 خرداد 1401 بروزرسانی: 2 خرداد 1401 گردآورنده: 0nlysms.ir شناسه مطلب: 2889

به "آخرین شرایط جسمانی فرزاد فرزین" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آخرین شرایط جسمانی فرزاد فرزین"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید