افزایش چند برابری ظرفیت هتل ها و اماکن اقامتی در اصفهان

به گزارش تنها پیامک، سازمان میراث فرهنگی در سال ­های گذشته اقدامات مهمی را به ویژه در عرصه توسعه زیرساخت ­ها و تأسیسات گردشگری انجام داده که یکی از نتایج ملموس آن افزایش چندبرابری ظرفیت هتل ها و اماکن اقامتی است.

افزایش چند برابری ظرفیت هتل ها و اماکن اقامتی در اصفهان

اصفهان از شهرهای معروف در دنیا بوده و از نظر جهانگردی اهمیت بسیاری دارد و نقش مهمی در عامل جذب جهانگرد و کسری درآمدهای حاصل از صنعت جهانگردی به سایر شهرهای کشور دارد.

از جمله مواردی که باید با جدیت بیشتر به وسیله مسئولان پیگیری گردد عبارتند از: افزایش ساخت هتل ها، استانداردسازی خدمات و بعلاوه معین نرخ هتلداری متناسب با فصل های پر رفت و آمد و کم رفت و آمد، توسعه پروازهای خارجی به اصفهان و شناساندن بیشتر ظرفیت­ های این شهر تاریخی.

در سال های گذشته کارهای مهمی به ویژه در عرصه توسعه زیرساخت ها و تأسیسات جهانگردی به وسیله سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و جهانگردی به انجام رسیده که افزایش چندبرابری ظرفیت هتل ها و اماکن اقامتی نسبت به گذشته از نتایج شاخص این اقدامات است.

اقامت جهانگرد در محل­ های عمومی نظیر مدارس، پارک ها و نظایر آن به دلیل نبود هتل و مراکز اقامتی استاندارد در فصل های شلوغ سال موجب کسر شان جهانگرد است.

منبع: کجارو / میراث آریا
انتشار: 31 اردیبهشت 1401 بروزرسانی: 31 اردیبهشت 1401 گردآورنده: 0nlysms.ir شناسه مطلب: 2769

به "افزایش چند برابری ظرفیت هتل ها و اماکن اقامتی در اصفهان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "افزایش چند برابری ظرفیت هتل ها و اماکن اقامتی در اصفهان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید