ایران در انتظار چراغ سبز شیخ احمد برای اضافه شدن کامپوند و اوزان تکواندو برای بازیهای آسیایی

به گزارش تنها پیامک، میزبان بازی های آسیایی 2018 از شیخ احمد خواهان اضافه شدن 11 ماده ورزشی به این بازی ها شد که این ماده ها برای ورزش ایران بسیار مهم هستند.

ایران در انتظار چراغ سبز شیخ احمد برای اضافه شدن کامپوند و اوزان تکواندو برای بازیهای آسیایی

از سفر با تور سریلانکا ارزان به یکی از زیباترین کشورهای آسیایی سفر کنید و از شهرهای زیبای کلمبو و بنتوتا دیدن کنید.

به گزارش خبرنگاران، وزیر ورزش کشور اندونزی اوایل ماه گذشته در نامه ای به شورای المپیک آسیا خواهان اضافه شدن 11 ماده ورزشی به بازی های آسیایی 2018 شد.

اریک توهیر مسئول کمیته برگزاری بازیهای آسیایی 2018 بیان کرد این بازی ها قرار است با 40 رشته برگزار گردد و تعداد رشته ها به هیچ عنوان نمی تواند تغییری داشته باشد.

وی در گفت وگویی گفت: 40 رشته با 462 ماده در بازی های آسیایی حضور خواهند داشت.

پیش از این امام نوهراوی وزیر ورزش و جوانان اندونزی اعلام نموده بود این کشور فرصتی خواهد داشت تا در مورد رویدادهایی که قرار است برگزار گردد بازنگری کند.

اوایل ماه اکتبر وزیر ورزش اندونزی نامه ای را به شیخ احمد الفهد الصباح رئیس شورای المپیک نوشت مبنی بر اینکه 11 ماده در 3 رشته تیراندازی با کمان، صخره نوردی و تکواندو به بازی های آسیایی اضافه گردد.

در تیراندازی با کمان، اندونزی خواهان اضافه شدن کامپوند انفرادی مردان، کامپوند انفرادی زنان و میکس شد. همچنین کشور میزبان بازیها درخواست اضافه شدن 4 ماده را در صخره نوردی و 4 ماده در اوزان 54 و 63 کیلوگرم تکواندوی مردان و 46 و 53 کیلوگرم تکواندوی زنان را داشت که قطعا اضافه شدن کامپوند و تکواندو به سود ورزش ایران خواهد بود و ایران در انتظار چراغ سبز شیخ احمد رئیس شورای المپیک آسیا است.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 21 بهمن 1398 بروزرسانی: 26 آبان 1399 گردآورنده: 0nlysms.ir شناسه مطلب: 631

به "ایران در انتظار چراغ سبز شیخ احمد برای اضافه شدن کامپوند و اوزان تکواندو برای بازیهای آسیایی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ایران در انتظار چراغ سبز شیخ احمد برای اضافه شدن کامپوند و اوزان تکواندو برای بازیهای آسیایی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید