باران کوثری و پگاه آهنگرانی ممنوع التصویر شدند

به گزارش تنها پیامک، باران کوثری و پگاه آهنگرانی به جمع هنرمندان ممنوع التصویر در تلویزیون پیوستند. گفته می گردد پرونده قضایی باران کوثری و پگاه اهنگرانی عامل ممنوع التصویر شدن آن ها در تلویزیون شده است.

باران کوثری و پگاه آهنگرانی ممنوع التصویر شدند

یک روز پس از شروع اکران فیلم سینمایی جامه دران، به کارگردانی حمیدرضا قطبی و به تهیه کنندگی سیدجمال ساداتیان، اسم و تصویر دو بازیگر اصلی این فیلم، پگاه آهنگرانی و باران کوثری، از تیزرهای تلویزیونی حذف شد.

تصویر پگاه آهنگرانی و باران کوثری در حالی از تیزر تلویزیونی فیلم جامه دران حذف شد که در نخستین روز اکران این فیلم یعنی چهارشنبه 20 آبان، تیزرهای پخش شده این فیلم در شبکه های مختلف سیما، همراه با تصویر و اسم این دو بازیگر بود.

حمیدرضا قطبی، کارگردان این فیلم، درباره این اتفاق می گوید: من باخبر نبودم که بناست چنین اتفاقی بیفتد و بعد که این رخ داد، تازه آگاه شدم. چون تلویزیون خودش تصویر این دو بازیگر را ممیزی نموده است. تیزرهای روز اول، کامل پخش شده و روز دوم تصویر و اسم پگاه آهنگرانی و باران کوثری از تیزرها حذف شده و ما درنهایت حیرت و تعجبیم. چون این دو بازیگر، هم چهره های سرشناسی هستند و هم مدام مشغول کارند یعنی مشکل ممنوع التصویری ندارند. ما حدود و ثغور تلویزیون را خودمان رعایت کردیم و تیزری به تلویزیون دادیم که روز اول هم پخش شد. اما اتفاق عجیبی است و ما منتظریم تا علت این ممیزی عنوان گردد

قطبی در پاسخ به این پرسش که آیا فیلم بدون ممیزی، پروانه نمایش گرفته، می گوید: هیچ بخشی از فیلم ممیزی نشد و فیلم همان طور که در فجر نمایش داده شد، پروانه نمایش گرفت قطبی از اتفاقی که افتاده نارضایتی دارد و می گوید: به یک باره روز پنجشنبه مسئولان صداوسیما خواب نما شده و تیزرهای فیلم را ممیزی و اسم و تصویر دو بازیگر را حذف نموده اند، در حالی که ما هنوز از چرایی این اتفاق بی اطلاعیم

با وجود بی اطلاعی این کارگردان از شرایط ممیزی تیزر تلویزیونی فیلمش، ظاهرا گفته شده دلیل این ممیزی، پرونده های قضائی این دو بازیگر است که سبب شده تا در تلویزیون ممنوع الچهره باشند. پیش از این اسم و تصویر و صدای فاطمه معتمدآریا نیز در پی ممنوع التصویری او در سیما، از تیزرهای فیلم یحیی سکوت نکرد به کارگردانی کاوه ابراهیم پور و به تهیه کنندگی تینا پاکروان نیز حذف شده بود.

منبع: شرق

منبع: setare.com
انتشار: 5 خرداد 1399 بروزرسانی: 26 آبان 1399 گردآورنده: 0nlysms.ir شناسه مطلب: 916

به "باران کوثری و پگاه آهنگرانی ممنوع التصویر شدند" امتیاز دهید

1 کاربر به "باران کوثری و پگاه آهنگرانی ممنوع التصویر شدند" امتیاز داده است | 2 از 5
امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "باران کوثری و پگاه آهنگرانی ممنوع التصویر شدند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید