برگزاری کارگاه توسعه رهبری با هوش مصنوعی در آموزشگاه ایرانسل

به گزارش تنها پیامک، کارگاه تخصصی توسعه رهبری با هوش مصنوعی، با رویکرد رهبری سازمانی از دریچه هوش مصنوعی، به وسیله آموزشگاه ایرانسل برگزار می گردد.

برگزاری کارگاه توسعه رهبری با هوش مصنوعی در آموزشگاه ایرانسل

به گزارش روابط عمومی ایرانسل، اولین و بزرگترین اپراتور دیجیتال ایران با هدف استراتژیک گذار از اپراتور ارتباطی (Telco) به شرکت فناوری (Techco)، اقدام به برگزاری کارگاهی یک روزه با ارائه پروفسور جولیو توسکانی (متخصص هوش مصنوعی و رهبری استراتژیک) و با حضور تیم رهبری ایرانسل و تیم های رهبری سازمان های بزرگ دیگر نموده است.

در این کارگاه یک روزه که 14 مرداد 1402 در محل آموزشگاه ایرانسل واقع در ایستگاه نوآوری شریف برگزار می گردد، رهبران حاضر از ایرانسل به عنوان شرکت پیشرو در تحقق تحول دیجیتال و رهبران سایر سازمان ها، در کنار پروفسور جولیو توسکانی، شناسایی و پیاده سازی فرآیندهای حیاتی مورد احتیاج برای استفاده موفقیت آمیز از هوش مصنوعی در تیم ها، توسعه تفکر استراتژیک، درک دامنه کار با هوش مصنوعی در زمینه تخصصی خود (فراتر از یادگیری ساده ابزارها در جهت تدوین یک برنامه عملیاتی) را تجربه می نمایند.

پروفسور جولیا توسکانی دارای مدرک دکترای مدیریت از دانشگاه استکهلم سوئد، مدرس دانشگاه MIT آمریکا، مدرس دانشگاه ESADE در بارسلونا، متخصص هوش مصنوعی و رهبری استراتژیک و مدرس مدرسه کسب و کار Pascifico در دبی است و به شرکت ها و سازمان ها برای تحقق اهداف مبتنی بر هوش مصنوعی مشاوره می دهد.

کارگاه توسعه رهبری با هوش مصنوعی برای رهبران در هر سطح و عملکردی، در همه بخش ها و صنایع طراحی شده است و برای عضویت در این کارگاه احتیاجی به تجربه قبلی با ابزارهای هوش مصنوعی نیست.

سرفصل های این کارگاه نیز شامل نوآوری، پیشرو بودن در عصر دیجیتال، توسعه یک استراتژی هوش مصنوعی، تحول از Telco به Techco و تحول دیجیتال در ارتباطات است.

آموزشگاه ایرانسل از کلیه صاحبان کسب وکار و مدیران تأثیرگذار شرکت ها و سازمان ها دعوت می نماید تا در این کارگاه تخصصی با هدف توانمندسازی و شبکه سازی، از اینجا ثبت نام نمایند.

مجموعه ایرانسل لبز، از سال 1398، با هدف تعمیق ارتباط ایرانسل، اولین و بزرگترین اپراتور دیجیتال ایران، با جامعه دانشگاهی و یاری به مراکز علمی، استارتاپ ها و شرکت های فناور و با مأموریت انجام فعالیت های تحقیق و توسعه، نوآوری و تجاری سازی در زمینه شبکه ارتباطات و فناوری اطلاعات و کسب وکارهای پیرامونی با یاری مراکز علمی و پژوهشی داخل و خارج از کشور، اعم از دانشگاه ها، شرکت های دانش بنیان، استارتاپ ها و شرکت های فناور، با هدف تأمین احتیاجمندی های بازار ICT تأسیس شده است.

منظره این مجموعه، پیشگام بودن در توسعه منابع انسانی و زیرساخت های تحقیقاتی اقتصاد دانش بنیان در حوزه ارتباطات و فناوری اطلاعات و دستیابی به جایگاه بهترین شرکت ملی در زمینه خلق محصولات و خدمات این حوزه است و بخش تحقیق و توسعه، مرکز نوآوری ایرانسل و آموزشگاه ایرانسل، از جمله بخش های اصلی آن هستند. ایرانسل، نخستین ارائه دهنده 5G و رکورددار سرعت و تعداد سایت نسل پنج در ایران، با راه اندازی این مجموعه، در پی حرکت در مسیر توسعه خدمات متنوع و توسعه سبک زندگی دیجیتال و خلق آینده ای همگام با تحولات دنیای دیجیتال است تا با بهره گیری از فناوری های برتر در حوزه های مختلف، خلق ارزش کند.

منبع: فرارو
انتشار: 12 مرداد 1402 بروزرسانی: 12 مرداد 1402 گردآورنده: 0nlysms.ir شناسه مطلب: 3224

به "برگزاری کارگاه توسعه رهبری با هوش مصنوعی در آموزشگاه ایرانسل" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "برگزاری کارگاه توسعه رهبری با هوش مصنوعی در آموزشگاه ایرانسل"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید