ترکیب جدید مدیریت فدراسیون فوتبال، دانه درشت هایی که افتادند!

به گزارش تنها پیامک، به گزارش خبرنگاران، مجمع انتخاباتی فدراسیون فوتبال روز یکشنبه 10 اسفند با حضور 87 عضو مجمع در سالن اجلاس سران برگزار گردید و در انتها رئیس و اعضای هیأت رئیسه این فدراسیون برای چهار سال آینده انتخاب و معین شدند.

ترکیب جدید مدیریت فدراسیون فوتبال، دانه درشت هایی که افتادند!

کریمی و آجورلو کنار رفتند

برای ریاست فدراسیون فوتبال علی کریمی، کیومرث هاشمی، شهاب الدین عزیزی خادم و مصطفی آجورلو وارد رأی گیری شدند که در خاتمه دور اول عزیزی خادم 35 رأی، هاشمی 24 رأی، اجورلو 18 رأی و علی کریمی 9 رأی کسب کردند تا خادم و هاشمی راهی مرحله دوم شوند و آجورلو و کریمی از دور رقابت خارج شوند.

علی کریمی با وجود رأی نیاوردن در دور اول مورد تشویق اعضای مجمع نهاده شد

عزیزی خادم رقابت نفسگیر را برد

در خاتمه شمارش آرای دور دوم شهاب الدین عزیزی خادم در رقابتی نزدیک و نفسگیر توانست با کسب 49 رأی عنوان بیست و ششمین رئیس فدراسیون فوتبال را به خود اختصاص دهد. کیومرث هاشمی هم در این مرحله 38 رأی کسب کرد.

عزیزی خادم و کیومرث هاشمی در خاتمه رأی گیری دور دوم

فقط یک نایب رئیس برای عزیزی خادم

رئیس جدید فدراسیون فوتبال برای حضور در انتخابات حیدر بهاروند، منصور قنبرزاده و شهره موسوی را به عنوان نواب رئیس خود معرفی کرد که پس از تأیید صلاحیت ها بهاروند و قنبرزاده نتوانستند از این فیلتر عبور نمایند و تنها موسوی به مجمع راه پیدا کرد و با کسب 70 رأی به عنوان نایب رئیس سوم و مسئول امور بانوان فدراسیون جدید انتخاب شد.

شهره موسوی نایب رئیس جدید بانوان فدراسیون فوتبال

حیدر بهاروند که پیش از این به عنوان سرپرست فدراسیون فوتبال فعالیت می کرد و نایب رئیس دوم بود و به عنوان سرپرست فعالیت می کرد، در ترکیب جدید همچنان سرپرست نایب رئیسی باقی خواهد ماند تا در مجمع بعدی تکلیف نواب رئیس عزیزی خادم معین گردد.

انتخاب نمایندگان هیأت ها در هیأت رئیسه

هیأت رئیسه فدراسیون فوتبال علاوه بر رئیس و نواب رئیس شامل اعضای دیگری هم می گردد. از جمله دو رئیس هیأت استانی. در این بخش احسان اصولی رئیس هیأت خراسان رضوی با 25 رأی و طهمورث حیدری رئیس هیأت چهارمحال و بختیاری با 23 رأی به هیأت رئیسه راه پیدا کردند. عبدالکاظم طالقانی رئیس هیأت خوزستان و عضو پیشین هیأت رئیسه 17 رأی گرفت و نتوانست مجدداً انتخاب گردد.

ساکت رأی نیاورد / ‬ نمایندگان مدیران معین شدند

برای انتخاب نمایندگان مدیران باشگاه ها در هیأت رئیسه بهرام رضائیان در دور اول با کسب 40 رأی به عضویت هیأت رئیسه درآمد و محمدرضا ساکت و مهرداد سراجی به دور دوم راه یافتند که در خاتمه رأی گیری اجرا شده سراجی توانست با 49 رأی به عضویت هیأت رئیسه در بیاید و مدیرعامل سپاهان که سابقه طولانی هم در فدراسیون فوتبال داشت از این جمع دور ماند.

مهرداد سراجی مدیرعامل باشگاه سایپا و عضو جدید هیأت رئیسه

انتخاب سه کارشناس هیأت رئیسه

برای انتخاب سه کارشناس حاضر در هیأت رئیسه افراد متعددی ثبت نام نموده بودند که البته بعضی از آنها قبل از حضور در مجمع انصراف شأن را اعلام کردند. در خاتمه شمارش آرا احمدرضا براتی با 24 رأی، خداداد افشاریان 20 رأی و میرشاد ماجدی 20 رأی به عنوان اعضای جدید به ترکیب هیأت رئیسه انتخاب شدند.

ترکیب تیم مدیریتی فدراسیون فوتبال به این ترتیب معین شد:

رئیس: شهاب الدین عزیزی خادم

نایب رئیس اول: به دلیل رد صلاحیت شدن حیدر بهاروند، این پست فعلاً بدون مسئول است.

نایب رئیس دوم: با وجود تأیید صلاحیت نشدن قنبرزاده برای این پست اما مقرر شد حیدر بهاروند به عنوان سرپرست موقتاً حضور داشته باشد.

نایب رئیس سوم: شهره موسوی

نمایندگان هیأت ها: احسان اصولی - طهمورث حیدری

نمایندگان مدیران عامل باشگاه ها: بهرام رضائیان - مهرداد سراجی

کارشناسان هیأت رئیسه: احمدرضا براتی، خداداد افشاریان، میرشاد ماجدی

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 13 فروردین 1400 بروزرسانی: 13 فروردین 1400 گردآورنده: 0nlysms.ir شناسه مطلب: 1548

به "ترکیب جدید مدیریت فدراسیون فوتبال، دانه درشت هایی که افتادند!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ترکیب جدید مدیریت فدراسیون فوتبال، دانه درشت هایی که افتادند!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید