تمدید پروانه بهره برداری دفاتر خدمات مسافرتی اردبیل منوط به عضویت در انجمن است

به گزارش تنها پیامک، مدیرکل میراثفرهنگی، گردشگری و صنایعدستی اردبیل شرط تمدید پروانه بهره برداری دفاتر خدمات مسافرتی استان را عضویت در انجمن مطرح کرد و گفت: دفاتری که در انجمن عضویت نداشته باشند، پروانه بهره برداری آن ها تمدید نخواهد شد.

تمدید پروانه بهره برداری دفاتر خدمات مسافرتی اردبیل منوط به عضویت در انجمن است

بهگزارش میراثآریا به نقل از روابط عمومی اداره کل میراثفرهنگی، گردشگری و صنایعدستی استان اردبیل، نادر فلاحی روز 24 خردادماه در جلسه انجمن دفاتر خدمات مسافرتی استان با شرکت هواپیمایی آسمان، اظهار کرد: رونق و توسعه گردشگری از مهم ترین محورها و برنامه های توسعه استان بوده که به همین دلیل از تمامی فعالیت های این بخش حمایت می گردد.

او اضافه نمود: به منظور توسعه گردشگری در استان هرگونه حمایت اعم از اضافه کردن خط پروازی جدید انجام می گردد.

مدیرکل میراثفرهنگی، گردشگری و صنایعدستی اردبیل با اشاره به تردد سالانه بیش از 7/5 میلیون مسافر از استان اضافه نمود: با توجه به اینکه جهت هوایی یکی از مهم ترین راه های سفر گردشگران محسوب می گردد، باید کوشش کنیم تا با حمایت از انجمن دفاتر خدمات مسافرتی اردبیل، زمینه ساماندهی در این زمینه انجام گردد.

او از بازسازی تمامی جهتهای دسترسی گردشگری در سطح استان تا سه سال آینده اطلاع داد و گفت: مبلغ 500 میلیارد ریال اعتبار برای جهتهای دسترسی استان اعتبار اختصاص پیدا نموده که با تخصیص آن تحولی اساسی در این محورها ایجاد خواهد شد.

فلاحی با اشاره به تأثیر راه اندازی راه آهن اردبیل بر بخش گردشگری استان توضیح داد: بیشترین سود از راه اندازی راه آهن به عنوان ایمن ترین و مطمئن ترین راه دسترسی را بخش گردشگری استان به ویژه گردشگری زمستانی خواهد داشت.

منبع: میراث آریا
انتشار: 20 مرداد 1399 بروزرسانی: 20 مرداد 1399 گردآورنده: 0nlysms.ir شناسه مطلب: 1066

به "تمدید پروانه بهره برداری دفاتر خدمات مسافرتی اردبیل منوط به عضویت در انجمن است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تمدید پروانه بهره برداری دفاتر خدمات مسافرتی اردبیل منوط به عضویت در انجمن است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید