ثبت تقاضای سوخت برای تاسیسات گردشگری از سامانه جانا

به گزارش تنها پیامک، رئیس مرکز فناوری اطلاعات و ارتباطات وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی از الزام فعالان و تاسیسات گردشگری متقاضی سوخت در سامانه های سما و جانا برای احراز هویت و آنالیز درخواست اطلاع داد.

ثبت تقاضای سوخت برای تاسیسات گردشگری از سامانه جانا

علیرضا طالبی، رئیس مرکز فناوری اطلاعات و ارتباطات وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی با اشاره به اتصال این وزارت خانه به مراکز ملی تبادل اطلاعات (NIX) از سال 95، اعلام کرد که اکنون برای تمام واحدهای ستادی و ادارات استانی وزارت خانه این امکان وجود دارد که با اتصال به این فضا، خدمات تمام وقت و بیشتری، به صورت الکترونیک ارائه دهند.

طالبی با اشاره به هماهنگی های صورت گرفته با شرکت پخش فرآوردهای نفتی ایران، از سیستمی شدن فرایند اخذ استعلام های موردنیاز سامانه درخواست فراورده های نفتی (سدف) از وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی اطلاع داد. وی با اشاره به تسهیل فرآیند درخواست، احراز هویت و فعالیت متقاضیان و فعالان گردشگری و صنایع دستی به واسطه این فرایند، ابراز داشت:

فعالان گردشگری و صنایع دستی که متقاضی سوخت هستند ابتدا باید کد فعالیت یا مجوز فعالیت در بخش های صنایع دستی و گردشگری را از پنجره واحد خدمات الکترونیک (متقاضیان صنایع دستی) سما و سامانه جامع نظارت، آمار و اطلاعات تاسیسات گردشگری جانا را دریافت نموده باشند تا در سامانه سوخت احراز هویت آن ها صحیح مشاهده گردد.

منبع: کجارو / ایرنا
انتشار: 30 اردیبهشت 1401 بروزرسانی: 30 اردیبهشت 1401 گردآورنده: 0nlysms.ir شناسه مطلب: 2648

به "ثبت تقاضای سوخت برای تاسیسات گردشگری از سامانه جانا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ثبت تقاضای سوخت برای تاسیسات گردشگری از سامانه جانا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید