خبرنگاران دریافت قربانی در مراکز بهزیستی ایلام مشروط به ذبح بهداشتی است

به گزارش تنها پیامک، ایلام - خبرنگاران - رییس اداره مشارکت های مردمی، اشتغال و موسسات خیریه اداره کل بهزیستی ایلام گفت: بر اساس تصمیم کمیته پیشگیری از بیماری های واگیر سازمان بهزیستی و به منظور پیشگیری از انتقال کرونا، همچنین تامین و حفظ سلامت کارکنان و مقیمان مراکز تحت پوشش این سازمان دریافت نذورات خاص و پذیرش قربانی در عید قربان مشروط به ذبح بهداشتی در کشتارگاه ها خواهد بود.

خبرنگاران دریافت قربانی در مراکز بهزیستی ایلام مشروط به ذبح بهداشتی است

نسرین شهبازی روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار خبرنگاران اضافه کرد: بر اساس این بخشنامه دریافت دام زنده و ذبح در مراکز سازمان بهزیستی برای عید قربان سال جاری ممنوع و دریافت دام های قربانی مشروط به ذبح بهداشتی در کشتارگاه ها خواهد بود.

وی ادامه داد: بر اساس این بخشنامه برگزاری هر گونه جشن و مراسم بصورت گردهمایی حضوری، دید و بازید ایام عید به صورت خانوادگی در مراکز و موسسات تحت پوشش سازمان بهزیستی ممنوع است.

وی اضافه کرد: همچنین مردم نوع دوست و خیر می توانند نذورات نقدی خاص این ایام را به وسیله شماره کارت: 5020087020202027، شمار حساب های مشارکت های مردمی بهزیستی 150721134506001 و 4167034541750832 به مددجویان زیر پوشش اهدا نمایند.

به گفته شهبازی، همه ادارات و مراکز بهزیستی سراسر استان نیز در روز عید سعید قربان آماده دریافت نذورات مردمی برای اهدا به مددجویان بهزیستی هستند.

38 هزار نفر در استان 580 هزار نفری ایلام زیر پوشش خدمات بهزیستی قرار دارند.

منبع: ایرنا
انتشار: 30 شهریور 1399 بروزرسانی: 26 آبان 1399 گردآورنده: 0nlysms.ir شناسه مطلب: 1158

به "خبرنگاران دریافت قربانی در مراکز بهزیستی ایلام مشروط به ذبح بهداشتی است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران دریافت قربانی در مراکز بهزیستی ایلام مشروط به ذبح بهداشتی است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید