خبرنگاران مشارکت خیرین برای بازسازی و ارتقای خوابگاه های دانشجویی

به گزارش تنها پیامک، تهران-خبرنگاران- دبیر ستاد خیرین وزارت علوم، تحقیقات از مشارکت خیرین آموزش عالی برای بازسازی و ارتقای خوابگاه های دانشجویی دانشگاه های کشور اطلاع داد.

خبرنگاران مشارکت خیرین برای بازسازی و ارتقای خوابگاه های دانشجویی

جهت دریافت خدمات بازسازی ساختمان با گروه ساختمانی آبان در ارتباط باشید. از طراحی پلن بازسازی تا اجرای جز به جز بازسازی منزل، ویلا و ساختمان اداری تخصص ماست.

به گزارش روز دوشنبه وزارت علوم، در راستای تکمیل و اجرایی شدن تعهدات خیرین آموزش عالی، نشستی با حضور حسین عسکریان ابیانه دبیر ستاد خیرین وزارت علوم، جمشید اسماعیلی مدیرکل دفتر طرح های عمرانی، عبدالحسینی عضو ستاد خیرین این وزارتخانه، محمود ابراهیمی مدیرعامل کارخانه پاکشوما و کاظم قلم چی رییس بنیاد قلم چی و با حضور مسوولان صندوق رفاه دانشجویان در محل ستاد خیرین وزارت علوم برگزار گردید.

در طرح مشترک صندوق رفاه دانشجویان و ستاد خیرین وزارت علوم مقرر شد که اعتبار 100 میلیارد تومانی به دانشگاه هایی تعلق گیرد که 30 درصد آن را خیرین و 30 درصد توسط دانشگاه هایی که در طرح شرکت کردند تقبل گردد و 40 درصد توسط صندوق رفاه دانشجویان و در مجموع 100 میلیارد تومان صرف ارتقای خوابگاه های درجه 4 و 5 گردد.

در جلساتی که با حضور وزارت علوم و دانشگاه ها و ستاد خیرین برگزار گردید تعهد ستاد خیرین وزارت علوم مبلغ 30 میلیارد تومان بود که این مبلغ مهیا شد و در این جلسات لیست خوابگاه های نیازمند بازسازی و تجهیز در اختیار خیرین آموزش عالی نهاده شد تا خیرین معین نمایند در تجهیز و ارتقا کدام خوابگاه ها مشارکت خواهند داشت.

در این طرح محمدرضا آسپرورین، عباس مصلی نژاد، ابراهیم جمیلی، شاه حسینی، ابراهیمی و قلم چی و تعداد از خیرین در جلساتی که با ستاد خیرین وزارت علوم داشتند خوابگاه های مورد نظر را معین کردند که تعداد این خوابگاه ها 30 عدد بود و کلیه خوابگاه های درجه 5 و تعدادی از خوابگاه های درجه 4 را در برگرفت.

در نشست امروز که در جهت تکمیل شرایط خوابگاه ها برگزار گردید، مسوولان صندوق رفاه دانشجویان گزارشی از فعالیت های اجرا شده در خصوص ارتقای خوابگاه های دانشجویی ارائه کردند و تفاهم نامه چهارجانبه ای میان رییس دانشگاه، صندوق رفاه دانشجویان، خیران و ستاد خیرین وزارت علوم برای خوابگاه های معین تکلیف شده به مرحله امضاء و اجرایی شدن رسیده است.

در ادامه لیست خوابگاه های به جامانده که همگی درجه چهار بودند آنالیز و معین تکلیف شد و در سرانجام از دو خیر عظیم ابراهیمی و قلم چی با اهدای لوح و هدایایی تقدیر و مقرر شد در سرانجام تابستان 1399 گزارش خوابگاه های که بازسازی شده اند در جلسه ای با حضور وزیر علوم، تحقیقات و فناوری اعلام گردد.

منبع: ایرنا
انتشار: 2 مرداد 1399 بروزرسانی: 28 شهریور 1400 گردآورنده: 0nlysms.ir شناسه مطلب: 1021

به "خبرنگاران مشارکت خیرین برای بازسازی و ارتقای خوابگاه های دانشجویی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران مشارکت خیرین برای بازسازی و ارتقای خوابگاه های دانشجویی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید