خبرنگاران 245 میلیارد ریال خدمات درمانی به بیماران سرطانی دزفول ارائه شد

به گزارش تنها پیامک، دزفول- خبرنگاران- رئیس بیمارستان خیریه بیماران سرطانی امام حسن مجتبی (ع) گفت: افزون بر 245 میلیارد ریال خدمات درمانی رایگان در سال گذشته به بیماران سرطانی دزفول ارائه شد.

خبرنگاران 245 میلیارد ریال خدمات درمانی به بیماران سرطانی دزفول ارائه شد

محمدرضا اسماعیل چگنی روز پنجشنبه در گفت وگو با خبرنگار خبرنگاران گفت: در سال گذشته 938 پرونده جدید برای بیماران سرطانی در این بیمارستان تشکیل شد و 35 هزار و 700 ویزیت توسط پزشکان متخصص و فوق تخصص به بیماران ارائه شد که ویزیت این بیماران معادل هفت میلیارد و 140 میلیون ریال به صورت رایگان بود.

وی اضافه نمود: طی پارسال، 13هزار و 200 نوبت شیمی درمانی معادل 48 میلیارد و 800 میلیون ریال به بیماران سرطانی ارائه شده است.

اسماعیل چگنی همچنین از انجام یکهزارو 436 خدمات تخصصی مشاوره و روانشناسی معادل یک میلیارد و 723 میلیون ریال به بیماران سرطانی در طول یکسال گذشته اشاره کرد و گفت: در این مدت 11 میلیارد و 100 میلیون ریال یارانه دارویی به بیماران سرطانی ارائه شده است .

مدیرعامل انجمن حمایت از بیماران مبتلا به سرطان دزفول اضافه نمود: در سال گذشته، 16 میلیارد و 800 میلیون ریال خدمات تصویربرداری پزشکی و آزمایشگاهی به بیماران سرطانی دزفول ارائه شده که همه این خدمات به صورت رایگان در اختیار بیماران قرار گرفته است.

وی گفت: ارائه 16 میلیارد و 800 میلیون ریال خدمات بابت اسکان و تغذیه بیمار و همراه غیربومی و اهدای پنج هزار و 248 سبد ارزاق معادل 21 میلیارد ریال به بیماران نیازمند از دیگر خدمات این بیمارستان به بیماران سرطانی بوده که همه این خدمات به صورت رایگان ارائه شده است.

بیمارستان خیریه امام حسن مجتبی(ع) دزفول ، وابسته به انجمن حمایت از بیماران مبتلا به سرطان دزفول با ارائه خدمات رایگان به بیش از 6 هزار و 790 بیمار مبتلا به سرطان که غالبا از شهرهای شمالی خوزستان و استان های ایلام و لرستان می باشند، خدمات درمانی ارائه می کند .

منبع: ایرنا
انتشار: 5 اردیبهشت 1400 بروزرسانی: 5 اردیبهشت 1400 گردآورنده: 0nlysms.ir شناسه مطلب: 1593

به "خبرنگاران 245 میلیارد ریال خدمات درمانی به بیماران سرطانی دزفول ارائه شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران 245 میلیارد ریال خدمات درمانی به بیماران سرطانی دزفول ارائه شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید