خوابگاه های دانشگاه آزاد بازگشایی نمی شوند

به گزارش تنها پیامک، سخنگوی دانشگاه آزاد اسلامی گفت:براساس تصمیم اتخاذ شده در هیأت رئیسه خوابگاه های دانشگاه آزاد بازگشایی نخواهد شد.

خوابگاه های دانشگاه آزاد بازگشایی نمی شوند

به گزارش گروه دانشگاه خبرنگاران، به نقل از دانشگاه آزاد اسلامی، احمد حیدری، سخنگوی دانشگاه آزاد اسلامی با اشاره به مصوبه هیأت رئیسه دانشگاه درخصوص برگزاری امتحانات خاتمه ترم جاری، گفت: درخصوص نحوه برگزاری امتحانات خاتمه ترم جاری، تا به امروز منتظر اعلام ستاد ملی مقابله با کرونا بودیم. کلاس های آموزشی و جبرانی تا 17 خردادماه به صورت مجازی ادامه خواهد داشت.

وی ادامه داد: از ابتدای هفته جاری، اساتید در همه مقاطع تحصیلی در واحد های دانشگاهی حضور دارند تا جوابگوی سؤالات و اشکالات دانشجویان باشند.

مهندس حیدری با اشاره به تصمیم هیأت رئیسه دانشگاه آزاد اسلامی به منظور جلوگیری از تردد های غیرضروری و رفاه حال دانشجویان و عدم بازگشایی خوابگاه ها جهت رعایت مسائل بهداشتی، گفت: براساس تصمیم اتخاذ شده در هیأت رئیسه، دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی می توانند برای شرکت در امتحانات خاتمه ترم، در واحد دانشگاهی محل زندگی خود و یا نزدیک ترین واحد دانشگاهی محل سکونت خود حضور یابند و نیازی به مراجعه به واحد دانشگاهی اصلی خود نیست.

معاون امور مجلس و ارتباطات اجتماعی دانشگاه آزاد اسلامی اعلام کرد: دانشجویان باید پیش از آغاز امتحانات ترم جاری، به واحد دانشگاهی مورد نظر خود مراجعه نموده و با ارائه پرینت انتخاب واحد و زمان بندی امتحانات، درخواست خود مبنی بر حضور در جلسات امتحانی در واحد مذکور را ارائه نمایند. بر این اساس، سؤالات امتحانی، همان سؤالات واحد مبدأ خواهد بود که با ارسال به واحد دانشگاهی مورد نظر دانشجو، در اختیار وی قرار خواهد گرفت.

سخنگوی دانشگاه آزاد اسلامی در خاتمه تأکید کرد: دستورالعمل مربوطه طی هفته آینده به واحد های دانشگاهی ابلاغ خواهد شد.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 4 مرداد 1399 بروزرسانی: 26 آبان 1399 گردآورنده: 0nlysms.ir شناسه مطلب: 1036

به "خوابگاه های دانشگاه آزاد بازگشایی نمی شوند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خوابگاه های دانشگاه آزاد بازگشایی نمی شوند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید