درخواست مربی تیم ذوب آهن از رئیسی برای ورود به فساد فوتبال

به گزارش تنها پیامک، به گزارش خبرنگاران، مهدی تارتار عصر جمعه در نشست خبری بعد از مصاف با پیکان که با باخت تیمش همراه بود، گفت: با اتفاقاتی که در بازی افتاد حضور در کنفرانس برایم خیلی سخت شد واقعاً نمی دانم در این شرایط چه چیزی باید بگویم.

درخواست مربی تیم ذوب آهن از رئیسی برای ورود به فساد فوتبال

وی افزود: دوست داشتم به جای من غلامی داور بازی در این کنفرانس حاضر می شد و می گفت چرا این اتفاقات رخ داد، درست در زمانی که سوار بازی بودیم داور پنالتی ما را نگرفت هیچ، کارت بی مورد نیز به بازیکن ما داد.

سرمربی تیم فوتبال ذوب آهن ادامه داد: امیدواریم دستگاه های نظارتی به این امر ورود کنند و بررسی کنند، من آبرویم را ذره ذره جمع کردم و قرار نیست با یک سوت به باد بدهم، در این بازی خیلی شائبه ایجاد شد.

وی افزود: باید در مورد این سوت ها توضیح داده شود، مگر ما کار نمی کنیم، چرا با ما اینطور می کنید، مگر پرسنل ذوب آهن زحمت نمی کشند، من به پیکان تبریک می گویم اما منتظر پاسخ کمیته داوران هستم.

تارتار ابراز داشت: از زمانی که 10 نفره شدیم طبیعی بود که در ضد حملات دچار مشکل شویم، امیدوارم این اشتباهات عمدی نباشد، اگر عمدی باشد مثل همه داوران که به ما جفا کردند.

وی تاکید کرد: از رئیس جمهور محترم رئیسی درخواست دارم که به فساد ورود کنند، هر جایی پول زیاد باشد فساد هست و در فوتبال پول زیادی است، ما مربیان سالم در این میان آسیب می بینیم.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 5 اردیبهشت 1401 بروزرسانی: 5 اردیبهشت 1401 گردآورنده: 0nlysms.ir شناسه مطلب: 2049

به "درخواست مربی تیم ذوب آهن از رئیسی برای ورود به فساد فوتبال" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "درخواست مربی تیم ذوب آهن از رئیسی برای ورود به فساد فوتبال"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید