راهیابی به مسابقات پارالمپیک تجلی عزم ورزشکاران است

به گزارش خبرنگاران، محمد اسلامی در دیدار با ورزشکاران مازندرانی اعزامی به مسابقات پارالمپیک آسیایی 2018 جاکارتا؛ ضمن آرزوی قبولی عزاداری ها و سوگواری های همه عزاداران حسینی، گفت: ایام عزاداری فرصتی برای حسابرسی اعمال ماست که چه اندازه در مسیر خداوند و آموزه های آل الله قرار داریم.

راهیابی به مسابقات پارالمپیک تجلی عزم ورزشکاران است

اسلامی با اشاره به این که راه یابی به مسابقات پارالمپیک خود موفقیت و گام بزرگی است که شما برداشته اید و رقم زده اید، اضافه نمود: عزم و اراده است که انسان را شکوفا می کند و این؛ یک نشان از عزم و اراده شماست.

اسلامی با اشاره به این که استکبار جهانی افتخارآفرینی های شما را نمی پسندد و برای تخریب روحیه ورزشکاران ما همواره ناداوری و ناسازگاری ایجاد می کند لذا شما باید با غیرت و اراده خود، خلاف اراده آنان حرکت کنید، گفت: آهنین و مستحکم باشید و به هیچ وجه اسیر عملیات روانی آنان نشوید.خواستن، توانستن است و شما می توانید با تکیه بر اراده خود افتخارات بیشتری را کسب کنید.

مقام عالی دولت در استان با بیان این که همواره پشتیبان و حامی شما بوده و هستیم، برای دلاوران مازندرانی حاضر در مسابقات پارالمپیک آسیایی 2018 جاکارتا برای درخشش در این آوردگاه مهم ورزشی و به اهتزاز درآوردن پرچم پرغرور جمهوری اسلامی ایران آرزوی موفقیت کرد.

قابل ذکر است در مسابقات پارالمپیک آسیایی 2018 جاکارتا مجید لشکری در رشته والیبال نشسته ، رمضان صالحی در رشته والیبال نشسته ، مرتضی مهرزاد در رشته والیبال نشسته، حکیم منصوری در رشته بسکتبال با ویلچر، وحید سعادت پور در رشته بستکتبال با ویلچر ، مبین رکیده در رشته دو و میدانی ، شهرام حسن پور در رشته دو و میدانی ، احسان موسی نژاد در رشته جودو ، محمدرضا خیرالله زاده در رشته جودو ،عالیه محمودی در رشته تیراندازی و حمزه محمدی در رشته وزنه برداری به رقابت خواهند پرداخت.

همچنین در این دوره از مسابقات مهشاد عبادیان به عنوان داور تنیس روی میز ، محمدرضا حاج یوسف زاده به عنوان مربی جودو ، یوسف آجرلو به عنوان مربی تیراندازی ، مسعود فلاح به عنوان مربی بسکتبال با ویلچر و خدیجه شریفی نتاج به عنوان داور شطرنج حضور خواهند داشت.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 29 دی 1397 بروزرسانی: 11 فروردین 1399 گردآورنده: 0nlysms.ir شناسه مطلب: 16

به "راهیابی به مسابقات پارالمپیک تجلی عزم ورزشکاران است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "راهیابی به مسابقات پارالمپیک تجلی عزم ورزشکاران است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید