راه اندازی سامانه ای آنلاین برای افزایش کیفیت دسترسی به خدمات حقوقی

به گزارش تنها پیامک، یک شرکت خلاق پیروز شد تا با ایجاد سامانه آنلاین خدمات حقوقی، بیش از 50 هزار خدمت حقوقی مجزا ارائه کند.

راه اندازی سامانه ای آنلاین برای افزایش کیفیت دسترسی به خدمات حقوقی

از وبسایت ویکی پدیا دیدن نمایید.

به گزارش گروه فناوری خبرنگاران به نقل از معاونت علمی و فناوری رییس جمهوری، رضا تقی زاده دولت آبادی مدیرعامل شرکت خلاق آینده سازان هوشمند دادسان، گفت: این سامانه به عنوان واسط بین مردم و وکلاء، ارتباط برقرار می نماید. افرادی که نیازمند مشاور های حقوقی در زمینه های مختلف مانند عقد قرارداد و دیگر خدمات حقوقی هستند، می توانند با استفاده از این سامانه وکیل مورد نظر خود را پیدا نمایند.

مدیرعامل شرکت خلاق آینده سازان هوشمند دادسان، در ادامه اضافه کرد: متقاضیان می توانند وکلای مختلف را از جنبه های مختلف در این سامانه با یکدیگر مقایسه نمایند. برای مثال هزینه ا وکلا را با یکدیگر مقایسه یا تجربیات آن ها را آنالیز نمایند و در نهایت برای انتخاب مناسب ترین وکیل اقدام گردد.

این فعال دانش بنیان ضمن ارائه توضیحات بیشتر در خصوص ویژگی های این سامانه، گفت: در انتها از کاربران نظرسنجی صورت می گیرد و هر کاربر می تواند نظر خود را در خصوص خدمات هر وکیل، اعلام کند. دیگر کاربران می توانند بر اساس این نظرسنجی ها، تصمیم بگیرند که کدام وکیل را انتخاب نمایند. به دلیل این نظرسنجی، وکلا نیز کوشش می نمایند تا خدمات با کیفیت تری ارائه نمایند.

تقی زاده دولت آبادی، با تاکید بر عقد قرارداد با وکلای برتر، اضافه کرد: استفاده از این سامانه، باعث صرفه جویی در وقت می گردد. دیگر لازم نیست، مردم به صورت حضوری به دفاتر متعدد وکلا مراجعه کند تا بلکه بتواند، بهترین وکیل را انتخاب کند. در این سامانه همچنین امکان گزینش تخصصی وکلا وجود دارد و مثلاً وکلای که در حوزه وکالت اقتصادی تخصص دارند، معین هستند.

وی گفت: در حال حاضر 1500 وکیل پایه یک، در سراسر کشور، با این سامانه همکاری می نمایند. همچنین بیش از 50 هزار خدمت مختلف تسط این سامانه، به کاربران ارائه شده است و تعداد متقاضیان استفاده از خدمات این اپلیکیشن، با یک شیب قابل قبول در حال افزایش است. همه گیری کرونا نیز باعث شد تا مردم نسبت به استفاده از خدمات حقوقی آنلاین، اقبال بیشتری داشته باشند.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 15 اردیبهشت 1400 بروزرسانی: 15 اردیبهشت 1400 گردآورنده: 0nlysms.ir شناسه مطلب: 1610

به "راه اندازی سامانه ای آنلاین برای افزایش کیفیت دسترسی به خدمات حقوقی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "راه اندازی سامانه ای آنلاین برای افزایش کیفیت دسترسی به خدمات حقوقی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید