شکایت از تیم پزشکی به خاطر مرگ پسر جوان

به گزارش تنها پیامک، پسری جوان که از بیماری اعصاب و روان رنج می برد برای تخلیه خون مغز خود به بیمارستانی مراجعه کرد اما حالش وخیم شد و جان باخت. در پی مرگ این پسر جوان خانواده وی از کادر درمان بیمارستان شکایت نموده اند و آنها را مقصر مرگ پسرشان می دانند.

شکایت از تیم پزشکی به خاطر مرگ پسر جوان

خبرنگاران، گروه سرنخ:صبح دیروز یکشنبه دوازدهم شهریورماه، به قاضی وحید ناصری بازپرس جنایی تهران خبر رسید که پسری جوان در یکی از بیمارستان های تهران جانش را از دست داده است.

به دستور قاضی تحقیقات درباره مرگ پسر جوان شروع و تعیین شد که پسر جوان از بیماری اعصاب رنج می برده و در یکی از بیمارستان های تهران بستری بوده است. پزشکان تخلیه خون از مغز این بیمار جوان را انجام دادند و او از بیمارستان مرخص شد. اما دوباره حالش بد شد که خانواده اش وی را مجددا به بیمارستان انتقال دادند اما کوشش ها برای نجات او بی فایده بود و پسر جوان قلبش از تپش ایستاد و جانش را از دست داد.

در پی مرگ این پسر جوان، خانواده وی از کادر درمان بیمارستانی که عمل تخلیه خون از مغز را انجام داده بود شکایت کردند. در این شرایط جسد پسرجان باخته به پزشکی قانونی منتقل شد تا دلیل اصلی مرگ وی تعیین گردد. از سوی دیگر پرونده برای ادامه روند رسیدگی به دادسرای جرایم پزشکی فرستاده شد.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 15 شهریور 1402 بروزرسانی: 15 شهریور 1402 گردآورنده: 0nlysms.ir شناسه مطلب: 3237

به "شکایت از تیم پزشکی به خاطر مرگ پسر جوان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شکایت از تیم پزشکی به خاطر مرگ پسر جوان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید