مقاله: طرز تهیه پیراشکی سیب زمینی بدون فر در کمتر از 30 دقیقه

به گزارش تنها پیامک، روی سطح کارتان مقداری خمیر بپاشید و خمیر راروی آن خوب ورز بدهید. بهتر است برای این که خمیر خوب برسد به مدت یک ساعت آن رادر یخچال بگذارید. برای قرار دادن خمیر در یخچال حتما روی آن را با سلفونبپوشانید.

مقاله: طرز تهیه پیراشکی سیب زمینی بدون فر در کمتر از 30 دقیقه

در این دستور پخت پیراشکی سیب زمینی بدون فر ما از ترکیب گوشت چرخکرده یا سویا و گوجه فرنگی و انواع ادویه، مایه گوشتی دقیقا شبیه مایه ماکارونی درست می کنیم و داخل خمیر پیراشکی را با آن پر می کنیم. علاوه بر مایه ماکارونی، 2 عدد سیب زمینی پخته و نگینی خرد شده، مقداری جعفری ساطوری خرد شده و مقداری پنیر گودا یا پنیر موزارلا یا چدار به دلخواه به مواد داخل پیراشکی اضافه کنید.

اگر فر دارید کف سینی فر را چرب کنید، پیراشکی هارا در سینی فر بچینید و به مدت 20 دقیقه در طبقه وسط فر بگذارید تا سطح رویپیراشکی ها طلایی و پخته گردد.

برای درست کردن پیراشکی سیب زمینی بدون فر، روی یک سطح صاف مقداری آرد بپاشید، خمیر را روی سطح صاف قرار دهید و با وردنه باز کنید. قطر مناسب خمیر پیراشکی نیم سانتی متر و قطر مناسب آن 7 الی 8 سانتی متر. با یک قالب گرد مثل قالب مخصوص خمیر، یک کاسه یا استکان با قطر 7 الی 8 سانتی متر خمیرهای پیراشکی را قالب بزنید.

منبع مقاله: طرز تهیه پیراشکی سیب زمینی بدون فر در کمتر از 30 دقیقه

انتشار: 22 آبان 1400 بروزرسانی: 22 آبان 1400 گردآورنده: 0nlysms.ir شناسه مطلب: 1877

به "مقاله: طرز تهیه پیراشکی سیب زمینی بدون فر در کمتر از 30 دقیقه" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مقاله: طرز تهیه پیراشکی سیب زمینی بدون فر در کمتر از 30 دقیقه"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید