نقش تاثیرگذار تیم رسانه ای سرخابی و فضایی که می توانست آرام باشد

به گزارش تنها پیامک، به گزارش خبرنگاران، حاشیه های دربی 98 و جنجال های آن به حدی زیاد و گسترده بود که جذابیت های فنی این بازی را تحت تاثیر خود قرار داد و این حواشی با گذشت بیش از 2 روز از انتها بازی کماکان ادامه دارد.

نقش تاثیرگذار تیم رسانه ای سرخابی و فضایی که می توانست آرام باشد

التهاب روی نیمکت دو تیم از سوت شروع بازی به چشم می خورد و می شد حدس زد این بازی آبستن حوادث و جنجال هایی خواهد بود. اوج این جنجال به درگیری سرمربی پرسپولیس با تیم داوری و برگزار نمایندگان بازی رسید که ادامه آن را در نشست خبری این تیم هم شاهد بودیم و دستیار گل محمدی یکی از جنجالی ترین مصاحبه های خود را انجام داد.

با اینکه دربی 98 از نظر فنی یکی از برترین تقابل های دو تیم بود و صحنه های مجذوب نماینده فنی در این بازی کم نبود، اما حاشیه ها و جنجال های فرعی اش به حدی زیاد بود که زیبایی های فنی آن را تحت الشعاع خود قرار دهد.

جنجالی که روز بازی در مستطیل سبز شروع شد و اتفاقاً بازیکنان در آن هیچ نقشی نداشتند، در واقع ریشه در مسائلی دارد که از مدت ها قبل شاهد آن بودیم. بعضی اظهار نظرهای جنجالی از سوی تیم رسانه ای دو تیم و انتشار انواع و اقسام بیانیه ها چه در قالب نامه یا اطلاعیه به میزان ای فضا را ملتهب کرد که نیمکت دو تیم تبدیل به انبار باروتی آماده انفجار شد و انتها این اتفاق برای نیمکت سرخ در میدان افتاد.

تیم های رسانه دو باشگاه استقلال با به کار گیری سیاست های نه چندان جالب پیش از دربی در ایجاد فضای ملتهب این بازی کم تاثیر نبودند و جنگ رسانه ای و روانی که مستقیم نسبت به هم شروع کردند زمینه ساز حواشی پیش آمده در دربی 98 شد.

این درگیری رسانه ای بین دو تیم، مصاحبه ها و اظهار نظرهای جنجالی، استوری و پست های حاشیه ساز و جبهه گیری ها همچنان از سوی تیم رسانه ای دو باشگاه در قبال هم ادامه دارد و این در حالی است که شاید یکی از اصلی ترین وظایف آنها ایجاد آرامش رسانه ای پیرامون این بازی باشد.

حالا که دو سه روز از دربی بزرگ قرن گذشته این سئوال پیش می آید که آیا بهتر نیست تیم رسانه ای این دو باشگاه به جای قرار گرفتن در راس هرم تهاجمی نسبت به یکدیگر که منجر به اثر گذاری در فضای مجازی و ترویج حملات رسانه ای و فحاشی طرفداران دو تیم و به خصوص طرفداران کم سن و سال تر به یکدیگر می گردد، به ایجاد آرامش یاری نمایند؟ آیا نباید تیم های رسانه ای دو باشگاه نسبت به این موضوع مطلع شوند و به جای ادامه این جنگ که دیگر هیچ تاثیری در نتیجه دربی ندارد، به ایجاد فضای سالم در بین طرفداران یاری نمایند؟

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 30 اردیبهشت 1401 بروزرسانی: 30 اردیبهشت 1401 گردآورنده: 0nlysms.ir شناسه مطلب: 2637

به "نقش تاثیرگذار تیم رسانه ای سرخابی و فضایی که می توانست آرام باشد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نقش تاثیرگذار تیم رسانه ای سرخابی و فضایی که می توانست آرام باشد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید