کاشت نهال به یاد شهدای امدادگر در کردستان

به گزارش تنها پیامک، خبرنگاران/کردستان مدیر عامل جمعیت هلال احمر کردستان گفت: آئین درختکاری به مناسبت روز درختکاری با حضور جوانان امدادگر جمعیت هلال احمر در کردستان، همزمان با سراسر کشور به یاد شهدای امدادگر برگزار گشت.

کاشت نهال به یاد شهدای امدادگر در کردستان

پیام جلالی در گفت وگو با خبرنگاران اظهار کرد: اهمیت و ترویج محیط زیست، جز ضروریات امروزی بوده و توجه به محیط زیست یک وظیفه فردی و اجتماعی است و برای حفظ این امانت الهی مهم است که تلاش نماییم با درخت کاری به محیط زیست و کاهش آلایندگی ها کمک کنیم.

جلالی بیان کرد: آئین درختکاری هرساله با حضور در پارک ها و اقصی نقاط شهر با هماهنگی با شهرداری ها، منابع طبیعی و محیط زیست، با توجه به اهمیت درختکاری و فواید کاشت درخت در حفاظت از محیط زیست، از طریق جوانان، امدادگران و داوطلبان این جمعیت اجرا می گردد و با این کار موثر، در آستانه بهار، زندگی را به زمین باز می گردانند.

مدیر عامل جمعیت هلال احمر کردستان بیان نمود: روز درختکاری با هدف ترویج فرهنگ احترام به طبیعت و کاشت نهال و حفظ منابع طبیعی در سراسر کشور برگزار می گردد که لازم است در راستای حفاظت و حراست از منابع طبیعی و درختان به عنوان یک سرمایه ملی بهره ببریم.

وی بیان کرد: اعضای هلال احمر با این حرکت داوطلبانه به سایر اعضای جامعه اعلام می کنند که درخت نماد امید به زندگی نیز هست که با رحمتی سرشار، تمام وجودش را به دیگران هدیه می دهد.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 31 اردیبهشت 1401 بروزرسانی: 31 اردیبهشت 1401 گردآورنده: 0nlysms.ir شناسه مطلب: 2708

به "کاشت نهال به یاد شهدای امدادگر در کردستان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کاشت نهال به یاد شهدای امدادگر در کردستان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید